Поки волонтери їздять в АТО, генерал ЗСУ літає на гелікоптері з центру Чернігова. ВІДЕО

1 325 0
Поки волонтери їздять в АТО, генерал ЗСУ літає на гелікоптері з центру Чернігова. ВІДЕО

З опублікованого відео видно, як гвинтокрил забирає високопосадовця з Червоної площі обласного центру.

 

 

Військовий вертоліт забрав командувача Військово-повітряними силами Збройних сил України генерал-полковника Сергія Дроздова, про що повідомив місцевий громадський активіст Олексій Француз.

За інформацією активіста, вертоліт забрав командувача Військово-повітряними силами, який брав участь в урочистостях з нагоди 85-ї річниці створення Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України, що проходили в обласному музично-драматичному театрі.

Активіст у замітці зазначив, що витрата палива для Мі-8 — 0,72 т/год.

«Я так розумію, що на фронті наші армійці 100% забезпечені всім необхідним, якщо керівництво дозволяє собі пересуватися таким видом «службового транспорту», – написав Француз.

Крім того, він послався на інформацію прес-служби командування ВПС ЗСУ, де заявили про випробувальний політ військового вертольота.

У регіональному медіа-центрі ЗСУ чернігівським журналістам повідомили, що вертоліт здійснював плановий політ.

Там розповіли, що вранці у п’ятницю головнокомандувач ВПС приземлився на аеродромі в Півцях (колишній військовий аеродром поблизу Чернігова), оскільки вивчаються перспективи відновлення діяльності цього аеродрому. Потім командувач брав участь в урочистостях.

Для приземлення гелікоптера на центральній площі міста було вжито необхідних заходів безпеки, зокрема, рух транспорту по Червоній площі тимчасово призупинено.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация