Детективи НАБУ робили обшук в головному офісі податківців Полтавщини

953 0
Детективи НАБУ робили обшук в головному офісі податківців Полтавщини

Учора, 10 березня, працівники Національного антикорупційного бюро провели обшук у приміщенні офісу Головного управління Державної фіскальної служби в Полтавській області.

Причиною обшуку стало кримінальне провадження, у межах якого нещодавно було взято під варту екс-голову податкової служби Романа Насірова.

Як стало відомо, НАБУ цікавлять факти розкрадань коштів під час видобування та продажу продукції, згідно з угодами про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування".

Окрім полтавського офісу, також обшукували приміщення харківських та дніпровських податківців.

Нагадаємо, 2 березня детективи НАБУ робили обшук у центральному офісі ДФСУ. Як ввжають представники слідства, пан Насіров неправомірно надав "податкові канікули" газовидобувним компаніям депутата-втікача Олександра Оніщенка, що позбавило Державний бюджет України 2 млрд. гривень.

Останній нині переховується від слідства у Великобританії, де нещодавно звинуватив нинішнього губернатора Полтавщини Валерія Головка у вимаганні грошей у сумі 5 млн. гривень. 

Торік головний офіс податківців уже обшукувався працівниками Генеральної прокуратури через підозри у кришуванні конвертаційних центрів.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация