На ПАТ «АвтоКрАЗ» оприлюднили підсумки річної діяльності. Один – для людей. Інший - реальний

1 086 0

«Все хорошо, прекрасная маркиза»

Адміністрація  ПАТ «АвтоКрАЗ»  минулого року працювала злагоджено, наполегливо й цілеспрямовано.  Й  про це йдеться в офіційному повідомленні  кременчуцьких виробників, де з приводу  роботи колись найбільшого в місті підприємства зазначено таке.

«Усі підприємства групи «КрАЗ», на чолі з Кременчуцьким автозаводом, 2016 рік відпрацювали стабільно, стійко, без потрясінь і втрат.

Головне підприємство - ПАТ «АвтоКрАЗ», за результатами року, щодо аналогічного показника 2015 року, збільшило випуск напівпричепів на 20%, причепів - на 47%, продукції ливарного виробництва - на 20%, запасних частин - на 3%», - в оптимістичному звіті підприємства нічого не говориться про кількість виготовлених  на підприємстві минулого року вантажівок і про причини закриття цього показника від громадян теж - ні слова.

«Йдемо на дно, тобто вже на дні,  й ніхто не рятує»

Натомість протилежна й реальна картина того, що нині відбувається на Кременчуцькому автозаводі, та ж адміністрація підприємства показує, але вже в офіційних звітах до своїх акціонерів.

І картина тут така. За минулий рік з Кременчуцького автомобільного заводу звільнилося 10 відсотків працівників, або 378 осіб, і сьогодні на КрАЗі залишилося 3269 працівників, серед яких увесь адмінапарат підприємства. Слід сказати, що ніяких скорочень на заводі не було, й люди розбігалися з автомобільного самі – туди, де більше платять.

У 2016-му році збитки від роботи підприємства склали 1,4 мільярда  гривень.

Звідси й запитання:чи є взагалі шанс на життя у Кременчуцького автомобільного заводу і як довго чекати, поки з підприємства через не дуже велику зарплату втече останній робітник?

Про що слід додати – в адміністрації заводу є свої версії, й  зрозуміло, що працівникам автомобільного будуть розповідати про райдужні перспективи як не з військовими замовленнями, так з виділенням з державного  бюджету 1 мільярда гривень для виробництва вантажівок. Усе це буде, але колись і, за нинішніх економічних умов, не в 2017 році.

Однак це інформація для самих робітників.

А от який у цій справі вихід і чому керівники заводу варіанти виходу з кризи не шукають – це вже запитання до тих, хто отримує за це зарплату.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация