В облпрокуратурі повідомили, що перевірять 7 вантажівок із львівським сміттям

1 009 0
В облпрокуратурі повідомили, що перевірять 7 вантажівок із львівським сміттям

Про це повідомляє прес-служба Полтавської обласної прокуратури.

Повідомляється, що сьогодні, 1 березня 2017 року, у с. Маламівка Кременчуцького району виявлено 3 автомобілі, завантажені побутовим сміттям, 2 авто – на автодорозі між селами Маламівка та Білецьківка та ще 2 авто поблизу с. Новоселівка  цього ж району.

Працівники Кременчуцької місцевої прокуратури та Кременчуцького відділу поліції ГУ НП в Полтавській області терміново виїхали на місце події, щоб перевірити законність перебування вантажівок на території  району.

Наразі відомо, що водії 3 авто надали правоохоронцям транспортні документи про перевезення сміття з м. Львів у Полтавську область.

 

 

Як повідомила заступник начальника управління прокуратури Полтавської області Наталія Лець, це не єдиний виявлений факт завезення львівського сміття на Полтавщину.

«Слідчими поліції регіону розслідуються 4 кримінальні провадження за фактами забруднення земель відходами, внаслідок порушення спеціальних правил, що створило небезпеку для довкілля, тобто за ч.1 ст. 239 КК України. Із них 2 провадження – за фактами вчинення таких злочинів у місті Горішні Плавні та в Кременчуцькому районі», - розповіла прокурор.

Нагадаємо, менше ніж за тиждень це вже четвертий випадок зі львівським сміттям в околицях Кременчука. У неділю львівське сміття було виявлено на околицях Горішніх Плавнів.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация