На реконструкцію дороги, що під Кременчуком, виділять 350 млн. гривень. КАРТА

1 781 0
На реконструкцію дороги, що під Кременчуком, виділять 350 млн. гривень. КАРТА

Державне агентство автомобільних доріг продовжить реконструкцію автомобільної дороги Р-52 Решетилівка – Дніпро з розширенням її до чотирьох смуг.

2017-го року на цю дорогу буде спрямовано 350 млн грн.

Укравтодор веде перемовини з міжнародними фінансовими організаціями щодо отримання кредиту для завершення реконструкції цієї дороги.

 Автомобільна дорога Р-52 Решетилівка – Дніпро є відгалуженням від міжнародної автомобільної дороги М-03/Е40 Київ – Полтава – Харків, що забезпечує сполучення столиці з містами Дніпро та Запоріжжя.

Керівник Укравтодору Славомір Новак: «Переконаний, що реконструкція та розширення автомобільної дороги Р-52 має бути одним із пріоритетних проектів для України. Саме ця дорога забезпечує сполучення для понад 3 млн громадян, які проживають в агломераціях Дніпра та Запоріжжя, з Києвом та усіма західними областями України.

Окрім того, на цю дорогу припадає і значна частина перевезення експортних вантажів з індустріального Придніпров’я до країн-членів Європейського Союзу. Тож реконструкція цієї дороги стане імпульсом для економічного розвитку регіону, сприятиме надходженню інвестицій та створенню нових робочих місць».

Автомобільна дорога Р-52 має протяжність 146 км та проходить по території Полтавської та Дніпропетровської областей. Наразі 40 км цієї траси мають чотири смуги для руху транспорту, а решта 106 км – лише дві смуги.

Біля міста Решетилівка дорога Р-52 переходить у міжнародну автомобільну дорогу М-03/Е40 Київ – Полтава – Харків. У місці злиття доріг Р-52 таМ-03/Е40 буде побудована автомобільна розв’язка на два рівні.

Нагадаємо, китайці шляхом зведення нового мосту звільнять Кременчук від транзитного транспорту.

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация