Пасажирське вагонобудування пролітає повз Кременчук? Укрзалізниця і новий тендер на купейні вагони

1 970 0
Пасажирське вагонобудування пролітає повз Кременчук? Укрзалізниця і новий тендер на купейні вагони

ПАТ «Укрзалізниця» оголошує новий тендер на придбання 38 купейних вагонів на загальну суму 875,520 млн.грн.

Читайте також: Гройсман пообіцяв у Кременчуці держзамовлення на 9 тис. вантажних вагонів. Обіцянка прилюдна

Інформацію про відповідний тендер, який розміщено в системі публічних закупівель, оприлюднює прес-служба ПАТ «Укрзалізниці». За тим, що повідомляється, пропозицію на закупівлю залізничники прийматимуть до 3 квітня, а сам тендер оголошено 24 лютого.

Також Укрзалізниця оголошує про тендер на ремонт 50 пасажирських вагонів на загальну суму 510 мільйонів гривень. А всього в 2017 році таких вагонів планується відремонтувати 200 штук та купити 50 нових.

Загалом з цього приводу вже на правобережжі, у Крюкові, біля прохідної ПАТ «КВБЗ» мав би тиждень поспіль лунати салют – усе ж таки мова про фундаментально великі замовлення, яких раніше не було.

Єдине в цій справі – це можливості самих крюків'ян виконати замовлення. І саме тут починаються питання – за тим, що є сьогодні, так це лише звернення Укрзалізниці до суду проти ПАТ «КВБЗ», де від заводу вимагають штраф за невчасно виконане замовлення з виготовлення вагонів-трансформерів. (З 21 вагона виготовлено лише 9.)

Читайте також: Вагонзавод передав Укрзалізниці нові вагони-трансформери

Далі ж постане питання: наскільки на ПАТ «КВБЗ» зможуть виконати замовлення  Укрзалізниці й чи не передати контракт на виробництво пасажирських вагонів полякам, чехам або фінам?

Питань багато й поки що власник ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько своїх коментарів з цього приводу не оприлюднював.

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация