Лічильники тепла у місті встановили, а регулюватимуть їх у травні. Якою буде оплата тепла по новому?

1 112 0
Лічильники тепла у місті встановили, а регулюватимуть їх у травні. Якою буде оплата тепла по новому?

Мешканці міста при подальшому підвищенні температури у найближчі десять до 5-8 градусів тепла рятуватимуться від гарячих батарей відчиненням вікон та  кватирок.

Натомість зменшувати температуру теплоносія в батареях опалення, аби люди платили за тепло у відповідності до температури повітря й менше витрачали коштів, теж ніхто не буде.

Це апаратна нарада у міськвиконкомі  сьогодні й традиційна щотижнева зустріч міського голови Кременчука з журналістами, під час якої мер відповідає на запитання ЗМІ.  Одне із запитань до Віталія Малецького – стосовно лічильників і роботи систем опалення та скарги мешканців на спеку в квартирах (сьогодні температура теплоносія на виході з обох ТЕЦ – 71 та 72 градуси тепла).

Пояснення міського голови Кременчука – ніхто й нічого в існуючій системі змінювати не буде.

А кременчуцькі комунальники, які з березня почнуть підрахунок оплати тепла мешканцями міста за приладами обліку, самі лічильники не регулювали. Так само роботу  будинкових тепломереж ніхто з комунальників не налагоджував.

Про те, що мешканці міста платитимуть уже в квітні за тепло в квартирах за даними березня по-новому, але самі прилади обліку й системи теплопостачання будинків ніхто не регулював, ЗМІ у відповідь на запитання пояснив міський голова Віталій Малецький.

За його словами, таке регулювання відбудеться вже після завершення  опалювального сезону.

Втім для самого регулювання постачання тепла в будинки потрібні ще індивідуальні теплові пункти та датчики. А це – дорого.

Читайте також: Автозаводський суд, кременчужани й екс-витрати. У мера Малецького вже попереджують про нові тарифи

Тож яким може бути вирішення проблеми – залишається сьогодні для мешканців міста таємницею.

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация