На хлібокомбінаті пояснили, через що здорожчав хліб

1 059 0
На хлібокомбінаті пояснили, через що здорожчав хліб

Нещодавно представники мерії повідомили, що мають намір подати скаргу на Кременчуцький хлібокомбінат через те, що ті підняли ціни на свою продукцію більш ніж на 5 відсотків.

Як вказувала начальник відділу виконкому з питань торгівлі та підприємництва Людмила Жорняк, востаннє продукція Кременчуцького хлібокомбінату дорожчала в грудні 2016 року на 12 відсотків.

"Програма Плюс" попрохала директора Кременчуцького хлібокомбінату Романа Яковенка прокоментувати вказану вище інформацію.

Як зазначив пан Яковенко, здорожчання хлібобулочних виробів, які виробляє ввірений йому колектив, є вимушеним заходом, який у свою чергу має економічне підгрунтя.

Серед факторів, які впливають на зростання вартості продукції, було названо підвищення заробітної плати, вартості борошна та енергоносіїв.

Директор хлібокомбінату зазначив, що має проблеми з постачанням на його виробництво борошна.

"Нам необхідно мати гарантоване постачання на відносно довгий період часу, але дуже складно законтрактувати одразу велику партію борошна для підприємства. Змушені купляти аж у Харківській області, оскільки Полтавщина більшість свого зерна через річкові термінали відправляє за кордон", - каже пан Яковенко.

Читайте також: Мерія всерйоз взялась за мережу "АТБ" через продаж алкоголю та що мають знати активісти "С14"

"Ми готові надати всі документи перевіряючим з Антимонопольного комітету, коли вони розпочнуть перевірку правомірності здорожчання нашої продукції", - додав директор хлібокомбінату.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация