Кременчужан закликають повідомляти мерію про великі сміттєві вантажні автомобілі зі Львова. Слідкуємо!

1 325 1
Кременчужан закликають повідомляти мерію про великі сміттєві вантажні автомобілі зі Львова. Слідкуємо!

У Кременчуці всім, у кого є фотоапарати, слід, виходячи з дому, брати їх із собою.

Причина – львівським сміттям засипають Кременчук. І останнього разу непотребу від Садового у нашому місті зафіксували 25 тонн, які львівські гості  висипали біля очисних споруд Кременчукводоканалу.

Відповідне прохання до мешканців Кременчука – фотографувати і повідомляти  міськвиконком про львівське сміття - оприлюднив міський голова Віталій Малецький.  За його словами, перевірка показала, що сміття, яким засипають  наше місто, привезли аж з вулиці Довженка, що у місті Львів.

Тож міський голова Кременчука вже зателефонував  з претензією меру Львова Садовому й написав з цього приводу спеціального листа. Натомість відеокамери зафіксували, якою саме вантажівкою було до нашого міста привезено сміття зі Львова.

Нинішнє ж прохання до кременчужан  від мера Малецького – стежити за сміттєвими «терористами», які везуть до нашого міста непотріб великими імпортними вантажівками, й повідомляти про це міськвиконком.

Читайте також: Кременчук жорстко атакують львівським сміттям. З двох сторін й одночасно. Як будуть відбиватися ?

«Фотографуйте і надсилайте, це потрібно для того, аби поставити заслін сміттю», - такий заклик Віталія Малецького до кременчужан.

 

 

 

 

Коментарі

НОМЕР НАЧИНАЕТСЯ НА "ВС"

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация