«Загальнобудинкова чума прийшла й в нашу хату». Або як "Кременчукгаз" наслідує старуху Шапокляк

1 559 0
«Загальнобудинкова чума прийшла й в нашу хату». Або як "Кременчукгаз" наслідує старуху Шапокляк

Адміністрація ПАТ «Кременчукгаз» продовжить встановлення загальнобудинкових лічильників газу, не зважаючи на спротив мешканців багатоповерхівок.

Відповідну інформацію про те, що адміністрація приватного газопостачального підприємства встановлення загальних газових лічильників продовжить, «Програмі плюс» оприлюднив заступник керівника «Кременчукгазу» Болеслав Грабовський.

За його словами, інцидент, який відбувся з мешканцями будинку на вул. Київській, 24, де газовиків  за встановлення такого лічильника ледь не побили, нічого не змінить.

Так само «Кременчукгаз» буде й далі карати людей, де громадяни відмовляться від встановлення загальнобудинкового лічильника, підвищеною нормою споживання газу у 9,8 кубів на людину.  Тож наступна адреса, де відбудеться чергове зіткнення, це будинок №24 по вулиці Східній, і громадська активістка Олександра Гаєвська повідомляє з цього приводу таке.

«Сьогоднішній ранок розпочався з "довгоочікуваної" новини. "Загальнобудинкова чума" дісталася й до нашої хати. Моя позиція щодо таких проектів різко негативна. Чому одні люди повинні платити за блага інших, які користуються газом без міри? Я розумію, що влада міста цькує кременчужан одне проти одного, але платити за когось я і моя родина не збираємось, особливо за несплату сусідів-боржників.

Тож прошу громадськість: якщо хтось стикався з подібною ситуацією, порадьте, як себе правильно поставити?! Я знаю не один випадок боротьби мешканців міста проти загальнобудинкового владного маразму й вірю, що ми переможемо».

Про що слід додати - так це про саму позицію газовиків, які людей карають підвищеними нормами споживання газу. Такі "покарання" далі ж скасовує суд, натомість ПАТ "Кременчукгаз" свою практику протизаконого протистояння з мешканцями міста не змінює.

Відповідальні чиновники "Кременчукгазу" знають, що вони порушують закон, але тим не менше. Й тут пригадується такий собі персонаж з мультфільму про Чебурашку та крокодила Гену. Там теж був такий персонаж, який увесь час робив усім капості. От тільки з цього мало що вишло.  Втім наші умови інші, ніж у мультфільмі.

Читайте також: Мешканці будинку, що біля Центрального пляжу, через суд відбились від забудовника

Зокрема, крокодила Гени, якого мав би замінити міськвиконком, у нас немає. Тобто він є, але, здається, капості людям вони цього разу роблять удвох.

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация