Автозаводський суд, кременчужани й екс-витрати. У мера Малецького вже попереджують про нові тарифи

1 736 0
Автозаводський суд, кременчужани й екс-витрати. У мера Малецького вже попереджують про нові тарифи

У Кременчуці сьогодні  відбувся суд по тарифах на ексвитрати в Автозаводському суді.

Предмет розгляду – заяви управляючих компаній, які вимагають, аби мерія розглянула їхні вимоги з підвищення тарифів на ексвитрати, від чого міськвиконком раніше відмовився. Підсумок розгляду  справи – управляючі компанії суд виграли, міськвиконком програв і апеляцію на рішення судді, здається, мер подавати не планує.

Тож чиновники Кременчуцького міськвиконкому після отримання сьогоднішнього рішення суду в руки займуться розглядом розміру тарифів на ексвитрати й для початку перевірятимуть, як саме вони встановлені.

Втім завершиться все для мешканців міста погано, бо  Інтернет-видання мера Малецького з назвою «Тудей» уже написало у заголовку про результат бурхливої діяльності.

Зокрема, видання Віталія Малецького пише, що «В Кременчуге суд заставляет мэрию повысить тарифы». Тобто підвищення буде.

Насправді ж суд, і й мова тут про суддю Рибалка,  в принципі, не може змусити міськвиконком підвищити чи зменшити  тарифи на ексвитрати. 

Однак суддя може вимагати від мерії  дотримання тарифної процедури. Її у міськвиконкомі керівник УЖКГ Іван Москалик, а він відповідає в цьому випадку з самого початку, не дотримав, що й дало можливість приватним управляючим компаніям іти в суд по нові розцінки.

Твердження керівника управляючої компанії «ЖРБС» Олександра Бондаренка, який суд виграв, з цього приводу таке.

«Судове засідання, яке вів суддя Рибалко, завершилося рішенням про те, що суд відмінив попереднє  рішення міськвиконкому  про відмову управляючим компаніям у перерахунку тарифу і зобов’язав виконком дотримуватися  процедури розгляду розрахунків.

Друге - після розгляду наших  розрахунків та їх перевірки й у випадку  підтвердження, що вони обґрунтовані та відповідають фактичним витратам, провести процедуру їх затвердження», - таке пояснення судового рішення від ініціатора його розгляду.

Далі ж можна сказати, як довго відбуватиметься перевірка тарифів  - більше  одного місяця вона не триватиме. До того ж особливих фінансистів, які могли б зробити перевірку, у мерії просто немає. Втім за місяць нові тарифи не введуть, бо потрібно пройти ще увесь процес громадських слухань.

У підсумку – твердження Інтернет-видання мера Малецького, що суд примусив міського голову Кременчука затвердити новіші й більші тарифи, хоча насправді такого в рішенні суду немає, – підтвердиться.

Читайте також: Керуючі компанії хочуть через суд примусити мерію підняти тариф на комуналку

Про що слід додати – міський голова Віталій Малецький прокоментує програшне для кременчужан судове рішення й поразку виконкому в понеділок.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация