Екологічна катастрофа в Україні в обмін на безвізовий режим - Гройсман торгує лісами

1 392 0
Екологічна катастрофа в Україні в обмін на безвізовий режим - Гройсман торгує лісами

На Україну насувається екологічна катастрофа.

В обмін на безвізовий режим та 600 млн доларів Україна продає свою екологію, майбутнє своїх дітей, українські Карпати, українські ліси. Природні дари української землі ми продаємо за безцінь, майже дарма. За отримані гроші, що не доходять до людей, а осідають у кишенях олігархів, простому люду дурманять мізки. За безвізовий режим, який потрібен одиницям, у нас та наших дітей забирають майбутнє, перетворюючи Україну на екологічну руїну.

Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер під час спільного брифінгу з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом відповів на запитання журналістів, повідомивши, що умовою для нового траншу та безвізу є зняття заборони на експорт лісу.

“З-поміж передумов для надання другого траншу ми вказали відкликання цього ембарго, цієї заборони на вивіз. І я відмічаю, що прем’єр-міністр та його уряд внесли такий законопроект у парламент. Тобто уряд поважає свої обов’язки. І остаточне рішення буде простішим, якщо цю заборону буде знято”, – заявив президент Європейської комісії.

Голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер додав, що безвізовий режим буде наданий Україні до літа 2017 року.

 “Ми обговорили питання візової лібералізації – це відбудеться до літа”, - вказав єврочиновник.

 

 

Читайте також: Принаймні ще 2 роки поотруюють кременчужан! Ще не вмер Кременчук.

Як відомо, за останні роки Карпати та інші ліси лишаються майже голими. Вирубування дерев перевищує насадження. З кожним роком на карті України усе менше стає лісів.

Що ж буде з прийняттям цього закону? Страшно й подумати.

На сайті петицій до Президента триває збір підписів щодо заборони зняття мараторію на вивіз лісу-кругляку, де небайдужі можуть лишити свій підпис.

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация