Кременчуцькі реформи. З «воєм і боєм» депутати вибивають у мера Малецького відкритість влади

1 009 0
Кременчуцькі реформи. З «воєм і боєм» депутати вибивають у мера Малецького відкритість влади

Сесія Кременчуцької міської ради розгляне пропозицію депутата міськради Олександра Кальченка щодо створення наглядових рад на комунальних підприємствах міста, діяльність яких сьогодні є закритою від мешканців.

Однак спочатку таких наглядових рад планується зробити не 17 за кількістю комунальних підприємств міста, а лише на двох найбільших – КП «Кременчукводоканал» та КП «Теплоенерго».

Відповідну пропозицію з цього приводу оприлюднив під час засідання контрольної комісії з вивчення структури та чисельності виконавчих органів міськради, депутат Олександр Плескун.

За його словами,  Кременчуцька міська рада зможе розглянути це рішення у березні.

Щодо створення інших наглядових рад, то це буде наступним питанням.

Про що слід додати – невідомо, чи узгоджував депутат міськради таку обіцянку з міським головою Кременчука Віталієм Малецьким?

І причина тут одна, й на першому засіданні такої наглядової ради питання постане про витрати підприємства на все і про все, в той час як саме КП «Кременчукводоканал» є глибоко збитковим для пересічних мешканців.

Читайте також: Крюківський вагонобудівний завод не співпрацює з російською «Сєвєрсталь», - депутат міськради Плескун

Наскільки самому меру вигідно, аби показати фінансову документацію водоканалу хоча б не громаді (людям цього ніколи не покажуть), але вже депутатам міськради та представникам міськвиконкому.

У репортера немає відповіді на це запитання.

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация