Замість депутата Cідерки: журналіст побачив на власні очі антисанітарію в 2-ій школі. ВІДЕО+ФОТО

2 321 0
Замість депутата Cідерки: журналіст побачив на власні очі антисанітарію в 2-ій школі. ВІДЕО+ФОТО

Слід вказати, що лише декілька днів тому на посаді директора вказаного навчального закладу на підставі судового рішення поновилась Ірина Андрейко.

Як вказують присутні вчора в їдальні батьки, старий-новий директор дозволила вчора, 07 січня, відвідати їдальню та перевірити, в яких умовах учні школи тут харчуються.

 

Харчоблок 2-ї школи м. Кременчука - це окрема будівля.

Всередині обідньої зали харчоблоку.

 

На початку таких відвідин журналіст виявив, що заступник директора пані Світлана Погоріла явно не бажає присутності представника ЗМІ - згодом така позиція значно пом'якшилася.

Підозри деяких батьків підтвердилися: місцями неозброєним оком можна було спостерігати ознаки антисанітарії.

Найперше в око впав велосипед, котрий знаходився в приміщенні їдальні біля холодильної шафи (не працює. - Ред.).

Як пояснила працівниця харчоблоку школи, велосипедом вона приїздить на роботу та залишає його в залі їдальні, щоб на вулиці ніхто не вкрав.

 

 

Після емоційної словесної перепалки заступника директора Погорілої з батьками останні для наочності вологими серветками витирали окремі місця обідньої зали.

Для прикладу, мама учнів Світлана Мірошніченко чистими вологими серветками повитирала стенд з документами, що висить на стіні якраз над лотком, де лежать чисті столові прибори для учнів: усі серветки після протирання виявились брудними.

 

 

Приблизно схожа картина спостерігалася і в інших місцях зали. 

На запитання батьків про причини такого стану приміщення заступник директора Світлана Погоріла вказала, що жоден з працівників харчоблоку не є відповідальним за це.

Цьому директорка школи Ірина Андрейко дуже здивувалась та переглянула посадові обов'язки працівників їдальні - доводи Погорілої виявилися для неї новиною.

Очільниця вказала, що таку прогалину будуть швидко усувати.

 

 

Репортер також, який був присутній під час розмови між батьками та працівниками школи, дізнався про те, що в минулому році мер Малецький уже інспектував їдальню школи, де йому на очі потрапила кішка (перебування тварин у місцях прийому їжі заборонено. - Ред.).

Присутні з цього приводу пожартували, що кішку треба було приймати в штат шкільних працівників. Саме киці приписують сліди, зовні схожі на відбитки лап, які репортер вгледів на одному з обідніх столів.

 

Відбитки на обідньому столі, які приписують кішці.

 

Також репортер від батьків учнів дізнався про те, що за попереднього керівництва закладу доступ до їдальні був заборонений.

Усі недоліки, які було виявлено в ході вчорашніх відвідин, було зафіксовано у відповідному шкільному журналі.

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация