Полтавщина залучить міжнародну допомогу на реалізацію 17 проектів

1 250 0
Полтавщина залучить міжнародну допомогу на реалізацію 17 проектів

Міжнародна технічна допомога є одним із найдієвіших інструментів підвищення конкурентоспроможності Полтавщини, - офіційно повідомили в прес-службі Полтавської ОДА.

Минулого року залучила понад 23 мільйони гривень грантової допомоги, не рахуючи консультаційну та методичну допомогу.

Основні напрямки реалізованих проектів — це житлово-комунальна сфера, соціальна інфраструктура, освіта та наука, охорона здоров’я, енергоефективність, розвиток сільських територій, підтримка та допомога ВПО, економічний розвиток, поводження з твердими побутовими відходами.

Читайте також: Розшукуються активні та небайдужі: кременчужан запрошують на тренінг

Цього року кількість проектів міжнародної технічної допомоги на Полтавщині збільшиться до 17. Головними донорами, що надають допомогу Полтавщині, є уряди США, Німеччини, Канади, Швейцарії, Японії. Добрими партнерами області є такі проекти і організації як GIZ, NEFKO, ПРОМІС, DESPRO.

— Спільний проект ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» співпрацює з громадами для підтримки розвитку місцевих територій.

У рамках цієї співпраці реалізується 31 мікропроект сільських громад у 8 районах області та 27 мікропроектів у містах Миргород та Горішні Плавні. Роботи завершено на 44 об’єктах.

У 2016 році залучено понад 7,7 млн грн. грантових коштів.

У рамках Проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ «Реформа управління на сході України» через механізм міжмуніципального співробітництва реалізовані 5 проектів територіальних громад.

Розпочата робота над пілотним проектом із побудови і влаштування системи оперативного управління ланкою єдиної державної системи цивільного захисту, — повідомила директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко.
Читайте також: Тепло, світло й за кермом. Кременчуцький міськвиконком провів головні витрати для виживання у 2017 році

До речі, що стосується міжмуніципальної співпраці, то Полтавщина на сьогодні посідає перше місце за кількістю підписаних угод. Із 72 договорів про міжмуніципальну співпрацю, підписаних в Україні, 32 укладено на Полтавщині.

Пріоритетними напрямками на 2017 рік щодо залучення міжнародної допомоги залишається підтримка процесів децентралізації, заходів енергоефективності, галузей освіти, охорони здоров’я, надання соціальних та публічних послуг, поводження з відходами, сприяння залученню інвестицій тощо.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация