Вже готові, але ще не штрафують. Кременчуцькі чиновники проводять супершвидкі рейди з легалізації праці

1 249 0
Вже готові, але ще не штрафують. Кременчуцькі чиновники проводять супершвидкі рейди з легалізації праці

Управління економіки міськвиконкому повідомляє про проведені у січні рейди по підприємствах малого бізнесу, під час яких контролювали легальність роботи працівників.

Тож у січні таких рейдів було проведено 2, під час яких вдалося перевірити 38 фізичних осіб підприємців та 2 юридичні особи.

Читайте також: Їх фото та дані треба знати кожному: легалізатори зарплати та зайнятості населення вже йдуть до вас

За тим, що вдалося чиновникам, – ними виявлено 7 фізичних осіб-підприємців та три юридичні особи, в яких люди працювали без оформлення. Всього таких підпільних працівників знайдено 11.

Про що слід додати – розмір оплати праці найманих працівників при цьому не перевіряли. Так само нікого не було оштрафовано за порушення.

«Уся справа в тому, що це не фундаментальні перевірки, йдеться лише про перевірку паперів підприємств про зарахування працівників у штат. Тож такі перевірки кожного підприємства тривають досить швидко, але сам рейд по закладах торгівлі чи іншої галузі  проходить не менше 5-ти годин.

Читайте також: Обережно, шахраї !, - підприємців Кременчука будуть "перевіряти" на предмет працевлаштування працівників

А щодо відсутності покарання, то ми не можемо застосовувати штраф на багато тисяч гривень за виявлені порушення, бо ще немає такої Постанови Кабміну. Є лише проект, який поки що не прийнято», - за словами керівника управління економіки Миколи Здойми, поки що перевірки тривають у звичайному режимі й у мерії чекають появи у себе нових повноважень.

А от після їх появи роль перевіряльника підвищиться у стократ.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация