Від мера Малецького просять організувати ринок напроти «Каштану». Закликають перейнятися проблемою

951 1
Від мера Малецького просять організувати ринок напроти «Каштану». Закликають перейнятися проблемою

Мешканці нашого міста – жінки, які торгують овочами й за рахунок цього утримують власні родини, просять міського голову Кременчука Віталія Малецького про підтримку. Зокрема, про облаштування міні-ринку в районі зупинки «Водоканал».

Про це йдеться в петиції, автор якої – мешканка міста Оксана Поліщук.  Пише кременчужанка про таке.

«Просимо керівництво міста на чолі з мером облаштувати міні-ринок "Водоканал" саме навпроти магазину "Каштан", який буде працювати з 7.00 до 22.00 цілий рік з метою продажу власної сільськогосподарської продукції.

У цей скрутний час підтримайте власного виробника сільськогосподарської продукції і надайте можливість мешканцям міста придбати свіжу, якісну, екологічно чисту продукцію. З цією метою просимо обладнати міні-ринок приблизно на 30 торгових місць для гарного естетичного вигляду. Дайте можливість чесно заробляти своєю працею», - зазначає у своєму зверненні мешканка міста.

Інше від неї – це звернення до самих кременчужан.  

Читайте також: Кременчужани почнуть оплачувати послуги з опалення по середнім показникам не раніше березня

«Шановні мешканці міста Кременчука, а особливо ті, хто скупляється в районі Водоканалу! Прохання уважно вивчити і підтримати нашу ініціативу, тому що люди переконалися, що ринок необхідний саме на зупинці, а не у дворах, як пропонує керівництво міста. Ринок повинен бути у зручному місці для продавців і покупців, там, де його видно, а не на задвірках».

 

 

 

 

 

Коментарі

Все знают что на том рынке - одни перекупы. На Маркетопте погребутся с утра скупятся и на свои точки своими точками садятся. Пусть за свои и строят базар. За наши уже понастроили.Торгаши хорошо умножать умеют. 30 х на ... тысяч гривен = выгода себе на карман.Железо со сварщиком даром не ходят.

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация