Крок вліво, крок вправо й все. ЄБРР поселиться у КТУ. Текст кредитної угоди

1 273 0
Крок вліво, крок вправо й все. ЄБРР поселиться у КТУ. Текст кредитної угоди

Депутати Кременчуцької міської ради отримали сьогодні можливість прочитати угоду про отримання кредиту містом у 8 мільйонів євро, з виплатою на 10 років,  за яку голосуватимуть завтра на сесії міської ради.

Такий договір з гарантіями міської ради підписав наш міський голова Віталій Малецький. Сама угода – жорстка й за нею представникам ЄБРР (Європейський банк реконструкцій та розвитку) мають надавати  повний доступ   до міського тролейбусного управління, а вже сам Кременчук повинен отримувати щорічно кредитний рейтинг.

Тож за будь-які порушення угоди, що стосується невчасної виплати банку відсотків, а мова про 7% річних, місто одразу потягнуть у Лондонський суд, який  стягне всю суму недоїмки одразу і без розмов.

Чому нам слід платити по сім відсотків,  хоча за угодою може бути й 4%? Бо от саме такий у Кременчука «великий» кредитний рейтинг.

Загалом права ЄБРР в угоді про кредит – дуже широкі й місто, на відміну від  банку, не може розголошувати умови цієї угоди. Втім редакція її оприлюднить – мешканці мають бачити, як витрачаються їхні податки.

Інше, про що слід додати, – відтепер Кременчук буде  звітувати ЄБРР про свою фінансову  діяльність у частині тролейбусного  управління дуже регулярно й  до кінця терміну виплати кредиту саме КТУ існуватиме у повній мірі. Інакше – штрафні санкції.

Переглянути документ можна ТУТ: Кредитний договір.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация