Людям - індійське кіно, а олігархам - підприємства. Як Індію українські міністри поділили

1 103 0
Людям - індійське кіно, а олігархам - підприємства. Як Індію українські міністри поділили

Життя в Україні – це як індійське кіно. Але цього міністрам замало. Тепер індійське кіно буде зніматися в Україні. Про це повідомив Урядовий портал.

Степан Кубів, перший віце-прем’єр-міністр України - міністр економічного розвитку і торгівлі України зустрівся з Муппаварапу Венкайя Найду, міністром з питань міського розвитку, житлового будівництва, подолання бідності у містах, а також інформації та теле- і радіомовлення Індії.

Сторони говорили про кіновиробництво, зокрема про успішний індійський досвід проведення кінозйомок в Україні.

“У 2016 році вперше розпочалися зйомки епізодів індійського кінофільму на території України. Це спільний українсько-індійський кінопроект з назвою «The Winner» (“Переможець”). Презентація фільму запланована уже цього року”, - зауважив Степан Кубів під час зустрічі з міністром Найду.

Міністр Найду нагадав, що Індія дійсно є найбільшим у світі виробником кінофільмів, а Україна має чудові можливості для організації кінозйомок, чудові природні локації та кваліфікований акторський та режисерський персонал.

Читайте також: Гроші Кременчука: кредитну угоду по тролейбусах "сховають під сукно" - ЄБРР не хоче оприлюднення

“Ми пишаємося нашим індійським кіно, це потужна індустрія, яка створює багато робочих місць та продукує гарний дохід. Розвиток кіновиробництва дає хороші результати, тому співпраця між нашими країнами може стати взаємовигідною та продуктивною”, - відзначив міністр Найду.

Така співпраця стає зрозумілою, бо з новими законами та системою економіки, що будує новий уряд, в Україні режисерам навіть думати не треба про сюжет – куди не кинеш оком, усюди мотиви індійського кіна, де багаті чиновники душать збіднілий народ. З ким ще, як не з Індією, співпрацювати Україні?

Але натомість Україна заполонить своїм бізнесом Індію.

Степан Кубів, перший віце-прем’єр-міністр України - міністр економічного розвитку і торгівлі України зустрівся з Нірмалою Сітхараман, державним міністром комерції та промисловості Індії.

Під час зустрічі з індійською колегою Степан Кубів відзначив значне розширення українських експортних можливостей завдяки імплементації угоди про вільну торгівлю з ЄС та підписанню угоди про вільну торгівлю України з Канадою.

“Ми одночасно працюємо у двох напрямках: проводимо системні реформи для покращення умов ведення бізнесу всередині України та посилено працюємо над розширенням експортних можливостей для українських експортерів. Для інвесторів - це чудова можливість вигідно вкласти кошти в Україну”, - наголосив Степан Кубів під час спілкування з індійською колегою.

Нірмала Сітхараман відзначила високий потенціал можливостей експорту продукції, яка вироблена в Україні, та зауважила про важливість організації транспортного сполучення між нашими країнами.

“Нам з вами варто попрацювати над гарним транспортним коридором з півдня на північ, з портів Індії до портів України, щоб забезпечити хороші можливості доступу товарів на ринки ЄС та СНД”, - підкреслила Нірмала Сітхараман.

Сторони також зауважили про важливість активізації торговельно-економічних відносин Україна-Індія та важливість акценту на співпрацю у сфері промисловості.

Найважливішими напрямками сторони визначили розширення співпраці у галузі літакобудування, модернізації промислового обладнання індійських підприємств машинобудівної та металургійної галузей, шахт глибокого підземного видобутку вугілля, постачання обладнання для підприємств енергетики, модернізації вузлів, агрегатів та іншого обладнання й устаткування, співробітництво у галузі транспорту, у сфері IT, включаючи експертну та технічну співпрацю для проведення в Україні широкосмугового доступу до мережі Інтернет у сільській місцевості, реалізації спільних інвестиційних проектів.

Читайте також: Кременчуцькі тварини об'єднані болем та стражданням намагаються вижити самі і допомогти іншому

Але за великим рахунком – непоганий обмін. Поки українці дивитимуться індійське кіно, у цей час наші олігархи будуть грошенята добувати в Індії, поки ніхто нічого не бачить. Може, воно було б і непогано, якби не звичка влади красти. Тож про точні вигоди навряд чи ми дізнаємося, та й навіщо воно нам - у громадян є кіно.

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация