У когось заберуть, ПАТ «КВБЗ» - віддадуть. Мер Малецький не буде сваритися з Володимиром Приходько

1 235 0
У когось заберуть, ПАТ «КВБЗ» - віддадуть. Мер Малецький не буде сваритися з Володимиром Приходько

Кременчуцький міськвиконком віддасть частину коштів з боргу за тепло (опалення в мікрорайоні Раківка)  розміром 37 мільйонів гривень  ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

Однак скільки саме буде повернуто грошей – 2 мільйони грн. чи більше - поки що не вирішено.

Це засідання депутатської комісії міськради сьогодні з питань ЖКГ й виступ на ній депутата міськради, заступника генерального директора ПАТ «КВБЗ» Сергія Мельника про борги міста перед вагонобудівним заводом.

Мова в цьому випадку про ультиматум, оприлюднений ЗМІ адміністрацією ПАТ «КВБЗ», за яким міськвиконком має поміркувати про повернення боргів за тепло. Інакше вся сума боргу в 37,7 мільйонів гривень буде стягнута з міськвиконкому через суд.

Оприлюднена відповідь з цього приводу від начальника УЖКГ Івана Москалика – вагонобудівники свої гроші отримають.

Однак скільки саме мільйонів їм дадуть і чи йдеться тут про додатковий розподіл залишку міського бюджету, що складає 75 мільйонів грн., або про виділення окремого траншу КП «Теплоенерго», який далі передадуть вагонобудівникам – не уточнювалося.

Про що слід додати – відповідну гарантію про виділення коштів оприлюднив начальник УЖКГ виконкому Іван Москалик.

У той же час ні заступник мера з питань ЖКГ Валерій Декусар, ні заступник міського голови з питань фінансів Тетяна Неїленко слова свого підлеглого не коментували.

Цікаве ж тут таке: окрім вагонобудівного заводу, гроші, й теж незаплановано, ще просить ПАТ «Кременчукводоканал».

Тож якщо вагонобудівникам повернути хоча б чотири мільйони гривень і перерахувати «Кременчукводоканалу» ще хоча б стільки – ці кошти потрібно у когось забрати.

А в кого саме їх забиратимуть – на це запитання відповіді немає, однак є сподівання, що у наших чиновників дерибанити освіту або медицину, в якій і так сьогодні суцільний безлад, – рука не підніметься.

А от на що й на кого рука підніметься – побачимо вже у вівторок наступного тижня.  

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация