Їх фото та дані треба знати кожному: легалізатори зарплати та зайнятості населення вже йдуть до вас

3 276 0
Їх фото та дані треба знати кожному: легалізатори зарплати та зайнятості населення вже йдуть до вас

На офіційному сайті міськвиконкому розмістили дані членів робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

 До неї входять представники виконавчого комітету міської ради, Кременчуцької об’єднаної податкової інспекції, центру зайнятості, пенсійного фонду, департаменту соціального захисту населення та з питань АТО та управління держпраці.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України №359-р «Про затвердження плану заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення» діє робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.  Вони проводять рейди – обстеження 1-2 рази на тиждень.  

Перевірці з боку робочої групи підлягають не фінансово-господарські питання підприємства, а вжиття ними заходів щодо легалізації праці працівників.

Тому у суб’єктів господарювання в разі проведення обстежень на місці здійснення ними підприємницької діяльності повинні бути наступні документи :

- виписка з Єдиного державного реєстру;        

- паспорт або копія паспортних даних найманого працівника;

- копія трудового договору з найманим працівником;

- щодо  договорів, які були укладені після червня місяця 2015 року,  також повинна бути копія повідомлення про прийняття працівника на роботу.      

Читайте також: Обережно, шахраї !, - підприємців Кременчука будуть "перевіряти" на предмет працевлаштування працівників

При собі члени робочої групи повинні обов’язково мати доручення на проведення обстеження та службові посвідчення.

Із персональним складом робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення можна ознайомитися на веб-сайті Кременчуцької міської ради ТУТ.

До складу мобільної рейдової групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення входять:

- Кургаєва Тетяна Миколаївна – спеціаліст І категорії управління економіки виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

- Лимонченко Світлана Володимирівна – головний державний ревізор- інспектор відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб управління доходів і зборів з фізичних осіб Кременчуцької ОДПІ Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області.

- Бабінова Вікторія Володимирівна – головний спеціаліст відділу соціального захисту населення департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

- Пархоменко Ірина Олександрівна – головний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи Кременчуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області.

- Головатенко Ірина Анатоліївна – провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості.

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация