Голова Полтавської ОДА Головко: «АвтоКрАЗ» цього року отримає держзамовлень на 2 мільярди гривень

756 0

Кременчуцький автомобільний завод, можливо, цього року запрацює краще, ніж у 2016-у, коли всі плани підприємства було провалено вщент.

Відповідну новину, зміст якої – ПАТ "АвтоКрАЗ" отримає цього року майже 2 мільярди гривень у якості державного замовлення на виробництво техніки, оприлюднив у соціальних мережах голова Полтавської обласної адміністрації Валерій Головко.

«Цю новину привіз зі столиці, де вчора відбувалася доволі серйозна і представницька нарада під головуванням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. У ній брали участь Перший віце-прем’єр-міністр—міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, керівництво Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ, Державної служби з надзвичайних ситуацій, ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», представники Національного комітету з промислового розвитку, представники компаній з виробництва техніки», - зазначає керівник Полтавщини.

Інше в його повідомленні – самі замовлення стосуватимуться виготовлення автомобілів для рятувальників, військових та комунальних підприємств.

Відповідно,  цього року справи на Кременчуцькому автозаводі, на якому працює до 4 тисяч мешканців нашого міста – покращаться.

Що буде далі, бо в принципі не можна постійно й за рахунок податків, з яких складається бюджет, піднімати приватне підприємство, голова Полтавської обласної державної адміністрації не повідомляє.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация