Малецький наполегливо рекомендує медикам 4-ї та 3-ї лікарень відгуляти відпустку. Перед звільненням?

1 724 0
Малецький наполегливо рекомендує медикам 4-ї та 3-ї лікарень відгуляти відпустку. Перед звільненням?

У рамках нових медичних реформ у Кременчуці вже з 4 травня відбудеться утворення нових за змістом медичних закладів на базі четвертої та третьої міських лікарень. Відтепер дві медичні установи об’єднаються в одну.  

З цього приводу в актовому залі четвертої лікарні зібрали медиків та пресу для надання роз’яснення мером міста й начальником міського управління охорони здоров’я.

Мер Віталій Малецький наголосив на тому, що ініціювала зібрання депутат Тетяна Сідерко, яка теж була присутня у залі. На що депутат відповіла, що треба роз’яснювати громадськості свої дії, аби не виникало хвилювань та недовіри.

А хвилювання та недовіра у медперсоналу таки дійсно встигли виникнути.

Голова міста розповів присутнім про те, що якщо у місті будуть виконані реформи, то можна буде отримати з державного бюджету кошти на фінансування реформи та витратити їх на ремонт і закупівлю обладнання.

Таким чином зекономлені кошти міського бюджету підуть на  підвищення зарплат працівникам. Мер пообіцяв, що жодного працівника не звільнять, усіх переоформлять, а якщо комусь не вистачить місця, то переведуть на інше робоче місце – наприклад, це може стосуватися одного з двох головних бухгалтерів.

Присутні на засіданні переймалися різними питаннями. Наприклад, як буде проводитися переорганізація?

Віталій Малецький пояснив, що буде проведено в один день звільнення та прийняття на роботу наступним днем. Але тут у залі пролунав подив та насторога з приводу того, чи не вплине це на робітників. Малецький почав виправдовуватися, що у них уже була практика переводу, але тоді 3 людини подали в суд з цього приводу, чим унеможливили закриття юридичного підприємства.

Жіночка з залу на це відповіла, що телефоном отримала консультацію з Адміністрації Президента України (від кого саме - не стала розголошувати) та їй відповіли, що має бути перевод працівників.

Мер настояв на тому, що вирішено, що це буде за схемою «звільнення та прийняття на роботу», та попередив, щоб усі відгуляли терміново відпустки, бо у бюджеті немає коштів для виплати компенсацій, тож бюджет треба економити якомога більше. Під час останніх слів знову прокотилася хвиля незадоволення.

Читайте також: Кількість викликів «Швидкої» на заяви про грип зрівнялася зі скаргами на травмування від ожеледі

Також, відповідаючи на питання, міський голова пояснив, що усі господарські працівники також будуть і надалі працювати на територіях закладів.

А ось болюче питання: чи буде врегульовано несправедливість нового закону про мінімальну зарплату, через що висококваліфіковані працівники отримують плату, як і прибиральники, – поки ще буде регулюватися тільки усілякими можливими преміями. Можливості регулювання зарплати медиків з міського бюджету поки не передбачено законами.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация