Всю територію міста закріплюють за об’єктами господарювання

941 0
Всю територію міста закріплюють за об’єктами господарювання

Усю територію міста графічно та фактично закріплюють за об’єктами господарювання різної форми власності на підставі рішення виконавчого комітету «Про затвердження Порядку закріплення  об’єктів благоустрою у місті Кременчуці  відповідно до Правил благоустрою території міста Кременчука.

Кожна частка землі має бути закріплена за балансоутримувачем, який відповідатиме за її утримання в належному санітарному стані.

На нараді  з вирішення питань із  закріплення об’єктів благоустрою фахівці структурних підрозділів виконкому міської ради вирішували питання щодо проведення механізму такого закріплення.

 Зокрема, обговорювали питання закріплення територій за об’єктами господарювання, які розташовані у житловому будинку, де створене ОСББ; з’ясовували, хто має утримувати та прибирати міжквартальні проходи та проїзди, території ігрових майданчиків тощо.

На думку міського голови Віталія Малецького, кожен суб’єкт господарювання  має нести соціальну відповідальність за утримання території, на якій працює та  веде свою господарську діяльність.

Читайте також : Фондом підтримки підприємництва оголошується конкурс на проведення семінарів

Рішенням «Про затвердження Порядку закріплення  об’єктів благоустрою у місті Кременчуці  відповідно до Правил благоустрою території міста Кременчука» передбачено, що для того, аби знати, яка територія закріплена за тим чи іншим  підприємством, його власник повинен звернутися в управління контролю за станом благоустрою.

 Фахівці цього структурного підрозділу відповідальні за розробку схеми закріпленої території.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация