У місцевому транспорті грає жива музика, або про сумне надбання влади

1 491 0
У місцевому транспорті грає жива музика, або про сумне надбання влади

У нелегкі часи українців заганяє нинішня влада. Але будь-яка криза у житті людини може мати два виходи – поразку або ж перемогу після переосмислення та жорсткої боротьби з обставинами.

Тож трохи з сумом, але залюбки сьогодні у кременчуцькому транспорті пасажири слухали спів під гітару молодого, приємного та ввічливого парубка. Залюбки, бо щирою українською, приємним тембром голосу співав пісню з глибоким смислом. Паралельно у серці закрадався сум, бо всім зрозуміло, що хлопчина не ледащо, не просто тягне руку, а підготовлений і гарно виступає, тож, імовірно, у хлопця немає іншого способу заробляти гроші.

Присутні у транспорті без якихось закликів почали протягувати хлопцю гроші. Хотілося допомогти йому. Адже що він не з кишень краде, не людей грабує, а заробляє співом.

Хлопець вийшов з транспорту, а пасажири почали обговорювати почуте й побачене. Кондуктор сказала, що хлопець має якесь посвідчення, можливо, є інвалідом по здоров’ю. Усі присутні жінки та чоловіки поважного віку казали одне: хлопець - молодець, а ось за владу соромно, що кожного місяця все гірше жити, нові закони крадуть з обличчя громадян посмішки.

Але, з іншого боку, виживають сильніші, і криза кидає виклик новому поколінню. Тож якщо молодь знайде шлях до перемоги, наступне покоління не буде пускати до влади тих, хто не дбає про інших.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация