Обережно, шахраї !, - підприємців Кременчука будуть "перевіряти" на предмет працевлаштування працівників

2 071 0
Обережно, шахраї !, - підприємців Кременчука будуть "перевіряти" на предмет працевлаштування працівників

Днями в Кременчуці були зафіксовані випадки проведення псевдоперевірок суб'єктів господарювання. Про це повідомляють податківці.

За даними Кременчуцької податкової інспекції, група осіб, представляючись або працівниками податкової служби, або працівниками служби з охорони праці, вимагають у підприємців гроші за неоформлених найманих працівників.

Податківці просять підприємців не реагувати на вимоги про негайну сплату коштів.

Читайте також: Список перевіряльників із фотографіями обіцяють оприлюднити в мерії

«У "перевіряючих" потрібно запитати розпорядчі документи, на підставі яких проводиться перевірка.

Крім того, не зайвим буде повідомити про такі візити до відділу внутрішньої безпеки державної фіскальної служби в Полтавській області: (0532) 63-00-70 та (0532) 60-52-80 або за телефоном поліції 102», - кажуть у податковій.

Як стало відомо, при виконкомі місцевої міськради і при Кременчуцькій районній держадміністрації дійсно створені робочі групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

До складу цих груп входять представники органів виконавчої влади, податкової, Пенсійного фонду, Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості, Управління Держпраці в Полтавській області, Департаменту праці та соціального захисту населення та з питань АТО Кременчуцької міськради.

Зазначеними робочими групами проводяться заходи щодо легалізації трудових відносин та оплати праці, але штрафні санкції «на місці» не застосовуються.

Як ми вже повідомляли, підприємців лякають штрафами у 69 тисяч гривень за неоформлених працівників

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация