«Кременчукводоканал» накачує степи Кременчуцького району водою. У Кременчуці – надзвичайна подія

1 515 0
«Кременчукводоканал» накачує степи Кременчуцького району водою. У Кременчуці –  надзвичайна подія

Кременчуцький район, який і так не квітне, готується до нового потужного випробування. Останнє називається - потоп, і за масштабом його можна порівняти з виходом Дніпра зі своїх берегів.

Єдине, що потоп цей рукотворний і триває він уже місяць, а для Кременчуцького району його цілеспрямовано й навмисно проводить комунальне підприємство «Кременчукводоканал».

Це сьогодні  – територія біля села Воскобойники Кременчуцького району, поруч з яким проходять три нитки водогону від кременчуцького водозабору, що у Власівці, й до села Новознам'янка, де розташована станція очищення питної води. Даметр труб - тисяча сто міліметрів.

Тож якщо раніше мало кому відомі Воскобойники були просто селом, то тепер вони стали селом з рукотворним озером. Площа озера - не менше 10 гектарів, а в ньому, окрім просто сміття, десь на дні плаватиме новенький екскаватор JCB «Кременчукводоканалу» й не менший за розмірами автомобіль КрАЗ.

Про те, що за минулий місяць працівникам КП «Кременчукводоканал» уже вдалося створити неймовірно величезне озеро на магістральному водоводі (а ніхто не знає, яка з трьох труб пропускає воду), у воді, яку качають у діряву трубу за бюджетні кошти, тоне все, - «Програмі плюс» розповіли на підприємстві.

За тим, що повідомляється, – трубу оглядав уже й спеціально викликаний водолаз, але й він не зміг визначити, де саме прорив.

Нині ж фахівці самого «Кременчукводоканалу» думають про те, що б його ще втопити у величезному озері, яким вони лякають мешканців багатостраждального села.

І це можна зрозуміти – техніки на комунальному підприємстві ще багато, включно зі службовими автомобілями його керівників.

Останнє, про що слід додати, – це вже заклик репортера до міського голови Кременчука Віталія Малецького, аби той, як потепліє, використав цю надзвичайну подію з користю для себе – запустив у нове озеро рибу, яка й житиме в утопленому екскаваторі.

Запитання – як саме зимове накачування водою степів Кременчуцького району, що відбувається за кошти платників міста за комунальні послуги, впливає на вартість води, – репортер уже не ставить.

Читайте також: Антимонопольники оштрафували КП "Кременчукводоканал" через порушення прав споживачів. ДОКУМЕНТИ

На завершення – про життєві приклади з цієї справи. Тож лише вчора прес-служба міськвиконкому оприлюднила про факти накачування повітря у воду,  що можна було побачити на прикладі озера Гарячки і риби мера Малецького, порятунком якої займалися.

А тепер новий приклад, і за ним кременчуцькі комунальники проводять уже  накачування води у повітря. От тільки кого в цьому випадку рятують - не зрозуміло.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация