Мер Кременчука Малецький обзавівся екстрасенсами? Розслідують: хто поцупив мерські потужності

1 513 0
Мер Кременчука Малецький обзавівся екстрасенсами?  Розслідують: хто поцупив мерські потужності

Міський голова Кременчука Віталій Малецький обзавівся ангелами-охоронцями, які екстрасенсорно контролюють енергетичні потужності першої особи нашого міста, аби їх не вкрали вороги з протилежного політичного табору.  

А вороги, як відомо, кременчуцькі енергетичні потужності крадуть, а як саме крадуть, можна було побачити на роботі освітлення Новорічної ялинки, яка сьогодні ще стоїть на площі Перемоги

Про те, що у штаті міськвиконкому тепер є  спеціальні ангели-охоронці міського голови Кременчука, які у нього з’явилися,  повідомляє мерське видання з назвою «Автограф».

За тим, що повідомляється у виданні міського голови Кременчука, – екстрасенсорні ангели-охоронці (скільки їх – двоє чи десять - невідомо. – Авт.) вже зробили свій перший  неоціненний внесок у розвиток міста й з’ясували, чому з ілюмінацією Новорічної ялинки під час святкування були великі проблеми, як і з роботою підсилювачів на новорічній сцені.

І висновок тут – достойний Нобелівської премії. Бо вся причина проблем з ілюмінацією – лише в одному: вороги міського голови Кременчука крали на Новий рік енергетичні потужності.

Як саме електричні потужності можна вкрасти й у чому їх носять – видання міського голови Кременчука не повідомляє.

Вочевидь, це буде ще розкрито в повному обсязі й тут уже мова про відкриття наукового значення, яке стоятиме в одному ряду з прізвищами Алессандро Вольта й Георга Ома.

Втім це ще буде, а сьогодні у газеті міського голови просто відзначення факту – Новий рік зустріли, все було добре, але було б ще краще, якби його вороги не крали енергетичні потужності. Вороги на прізвища - Іванян, Медведовський, Музика, Ярош, які продали (за скільки - не вказуються) таку потрібну меру електрику.

Останнє - це про нових ангелів–хранителів мера Малецького.

Читайте також: Гроші Кременчука: в міськраді "розпиляють" минулорічні 75 млн. гривень - на енергозбереження не перепаде

Де вони сидять – не пояснюється, але, очевидно, ділять разом з міським головою його кабінет. Ангели нашого мера корисні – розповідають йому, коли в кабінеті немає відвідувачів, "...про чорні думки ворожих сил та підказують, що саме слід робити".

Чи планує міський голова Кременчука Малецький запросити до себе журналістів, аби ті могли побачити на власні очі його ангелів – у газеті «Автограф» не уточнюється.

Ангели ж сьогодні  потрібні всім.    

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация