Кременчуцький балаган (президія міськради і мер) затвердив порядок денний чергової сесії. Буде жарко!

1 147 0
Кременчуцький балаган (президія міськради і мер) затвердив порядок денний чергової сесії. Буде жарко!

Міський голова Кременчука Віталій Малецький затвердив порядок дня чергової сесії міськради, яка відбудеться в останній вівторок місяця. Для затвердження депутатів виноситься 38 питань порядку денного (останнє – різне).

Саме ж затвердження відбулося сьогодні на засіданні президії міськради, у яку входять депутати міськради і яке мало вигляд великого балагана або просто вистави в цирку з безкоштовним переглядом.

Початок вистави, тобто засідання, – за міським головою Малецьким, який почав з’ясовувати, який саме статус на засіданні у його куми й депутата міськради Піддубної.

Далі від мера міста можна було дізнатися, що депутат Піддубна відправляє питну воду в США… Загалом було весело й  сумно одночасно. Бо такого, що відбувається сьогодні в міській раді, в історії Кременчука, якщо не враховувати доісторичних часів, ще не було.

Тим не менше, попри дебати міського голови Віталія Малецького, який приділяє всю увагу своїй кумі, на засіданні навіть вдалося затвердити порядок денний наступної сесії.

За тим, що затвердили, – всі питання, які стосуються безпосередньо витрат кременчужан, зокрема зменшення скажених міських норм споживання питної води по 10,5 тонн на людину в місяць, міський голова з розгляду депутатів зняв.

Натомість залишилося заслуховування депутатами керівників правоохоронних органів, майбутній розподіл коштів вільного залишку за минулий рік. Мова тут про 76 мільйонів гривень з міського бюджету, які залишилися невитраченими.

Ще в порядку дня – об’єднання лікарень №3 та №4 в одну, затвердження програми підтримки комунальних підприємств. І тут слід сказати, що практично всі ці комунальні підприємства дуже збиткові, а їхні керівники – найбільш оплачувані в місті люди.

Також депутати міськради затвердять кредитний договір на купівлю нових 50 тролейбусів і, можливо, обранцям кременчужан навіть покажуть, як саме цей договір виглядає.

Також депутати встановлять окремі стипендії міським спортсменам.

Останніми розглядатимуть приблизно дві сотні питань з надання земельних ділянок і дозволів на розроблення проектів землеустрою.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация