У Кременчуці наливають і закусюють вже в аптеках?

1 347 0
У Кременчуці наливають і закусюють вже в аптеках?

У Кременчуці вже додумалися відкривати «розливайки», кажучи, що це аптека. Про це повідомляє кременчужанин Влад Гладкий.

За його словами, працівники мерії отримали скаргу від мешканців, котрі проживають поряд з такими «аптеками».

Як повідомила керівник відділу торгівлі та розвитку підприємницької діяльності Людмила Жорняк, дану скаргу скоро відпрацюють.

Також у список таких «аптек» потрапила «розливайка» біля КрНУ.

“Це просто вже якийсь безлад. Поруч навчаються діти, а вони недалеко розливають горілку. Ну нехай, може, хтось і захоче туди піти, але не відомо, що там наливають. Якусь «пальонку»", – обурено розповів випадковий свідок.

Читайте також: На вихідних АЗОВ трусив кременчуцькі розливайки: до бару "Три топори" на Аврорі теж завітали. ФОТОрепортаж

Як нам уже відомо, такі рейди перевіряльників міськвиконкому  по Молодіжному, в районі зупинки «Аврора»,  проводилися.

Частину розливайок було прикрито, але нині вони чомусь працюють.

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация