Мер Кременчука Малецький та його персональні вороги. Директор ЗОШ №2 Ірина Андрейко - наступна

1 538 0
Мер Кременчука Малецький та його персональні вороги. Директор ЗОШ №2  Ірина Андрейко - наступна

Принесена жертва - Ірина Андрейко, колишня директор ЗОШ №2, що на Ревівці,  буде новим досягненням міського голови Кременчука Віталія Малецького у його повсякденній киплячій боротьбі з ворогами.

Причина – Автозаводський районний суд поновив на посаді пані Андрейко, яка раптом, тобто ні з того ні з сього  опинилася серед неприятелів міського голови Кременчука.

Про те, що таке рішення про поновлення  судом прийнято, розповіли сьогодні у міськвиконкомі.

За оприлюдненим, однак, колишній директорці школи дістанеться почесне місце серед переліку тих, хто став жертвами міськвиконкомівських розборок.

Зокрема, вона буде першою жінкою серед тих, на кого міський голова Кременчука Віталій Малецький просто «наїхав» без особливих причин.

До цього список жертв-керівників Віталія Малецького стосувався:

- екс-очільника Спецкомбінату ритуальних послуг Дмитра Леошка,

- екс-головлікаря Третьої міськлікарні Вадима Українця

- екс-очільника КП "Кременчукводоканал" Валерія Медведовського.

Нова ж кандидатура – це ознака того, що міський голова Кременчука, окрім іншого, займається ще й гендерною нерівністю.

До того ж за пані Іриною гріхів більше, ніж за Валерієм Медведовським, бо вона живе у цивільному шлюбі з Миколою Шендриком, колишнім начальником управління капітального будівництва міськвиконкому.

Про що слід додати – міський голова Віталій Малецький уже заявив, що не поновлюватиме колишню директорку школи на посаді. Як саме не поновлюватиме – ми вже бачили, й мова тут про кіно з поновленням на роботі колишнього головного лікаря лікарні №3 Вадима Українця.

Читайте також: Малецького можуть незабаром відсторонити від посади мера

Останнє – це питання: хто буде наступний у цьому переліку й кому далі «пришиють» політичні гріхи. Не забуваємо, що у міського голови Кременчука Віталія Малецького у міськвиконкомі є для такого цілий відділ з пошуків тих, хто йому не подобається.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация