Мер Кременчука Малецький звинувачує мешканців, що ті виписуються, аби не платити комунальні послуги

2 120 0
Мер Кременчука Малецький звинувачує мешканців, що ті виписуються, аби не платити комунальні послуги

Мешканці Кременчука виписуються з місць свого проживання вдвічі  більше, ніж приписуються, що забезпечує Кременчуку негативну динаміку кількості мешканців при відносно постійній народжуваності.

Відповідну заяву міський голова оприлюднив на апаратній нараді  у міськвиконкомі сьогодні. За його словами, люди виписуються з квартир, аби не платити за комунальні послуги.

Інше від міського голови Віталія Малецького – саме тому він не може змінити норми споживання питної води у Кременчуці, які є найбільшими в Україні.

Про що слід додати – іншу версію, зокрема про міграцію кременчужан у пошуках високооплачуваної роботи, а не навмисне виписування в повітря,  міський голова відкинув.

Читайте також: Дощ поміг виконкому у боротьбі з бурульками. Мешканці – ні. Мер Малецький про комунальні страждання

Що насправді відбувається в цьому питанні – люди тікають з Кременчука, бо оплата праці в ньому дуже мала, менша навіть за всеукраїнський рівень, чи намагаються таким способом економити на оплаті за комунальні послуги – на апаратній нараді у виконкомі не з’ясовували.

Єдине, про що розповіли, – лише за один минулий тиждень, незважаючи на тривалі новорічні свята, 130 мешканців Кременчука у ЦНАПІ оформили закордонні паспорти для виїзду в Європу. А таких центрів оформлення закордонних паспортів у місті - два.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация