Гордєєва судом засмутила мерію: бюджетне фінансування Міського саду та парку в Крюкові скасовано

1 707 0
Гордєєва судом засмутила мерію: бюджетне фінансування Міського саду та парку в Крюкові скасовано

Це означає, що ці комунальні підприємства фактично опинилися під загрозою позбавлення їх підтримки з міського бюджету, що у свою чергу рівнозначно зупинці їх роботи.

Читайте також: Блиск та недоліки Міського саду після його офіційного відкриття. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

І на одне, й на інше підприємство на 5 років було передбачено по 5,32 млн. гривень бюджетної підтримки.

Програми підтримки садів є ідентичними: перегляньте документи як по "Міському саду", так і по "Крюківському парку".

 

 

Але сьогоднішнє рішення Автозаводського районого суду ще не набрало чинності та скоріш за все буде оскаржено мерією до Харківського апеляційного адміністративного суду, а у разі негативного там результату - у касаційному порядку в Києві також.

Як зазначала сьогодні пані Гордєєва, оскаржувані нею рішення міської ради є незаконними через те, що їх проекти було оприлюднено з порушенням термінів (20 робочих днів), як того вимагають норми статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації".

Згідно з частиною 3 вказаної статті Закону, проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття.

А за таких обставин рішення міської ради по комунальних паркових підприємствах слід вважати незаконними.

Мотивом оскарження цих рішень депутатом міської ради зазначено нераціональне використання міською владою ресурів громади: замість витрачання коштів на створення та діяльність нових комунальних підприємств увагу слід зосередити на ремонті та утепленні кременчуцького житлового фонду.

Нагадаємо, це вже далеко не перший випадок, коли депутат Валентина Гордєєва успішно оскаржує рішення міської ради через порушення термінів публікації їх проектів: першою "ластівкою" стала так звана "планшетна справа".

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация