Кременчужани зустріли в штики наміри мера Малецького підвищити вартість проїзду в маршрутках

1 570 1
Кременчужани зустріли в штики наміри мера Малецького підвищити вартість проїзду в маршрутках

Мешканці  Кременчука категорично не погоджуються з намірами міського голови Віталія Малецького бодай хоч на одну гривню підвищити вартість проїзду в маршрутних таксі.

Читайте також: Кременчуцькі перевізники підвищать вартість проїзду до 8-и грн., максимум. Через зріст мінімалки

Це остання новина з міськвиконкому,  де активно проводять перевірку подань  керівників приватних підприємств перевізників  у відповідь на їхнє прохання – підвищити вартість проїзду  для кременчужан до 5-8 гривень через підвищення розміру мінімальної зарплати до 3200 гривень.

Головні причини  спротиву громадян у цій справі –  за останні місяці це буде вже друге підвищення цін у Кременчуці, втілене в життя мером Віталієм Малецьким  при повному нехтуванні думкою громадян. 

І мова тут про те, що шила у міжку не сховаєш, й громадяни у випадку намірів підвищити вартість проїзду бачать, на чому саме  їх обдурюють перевізники та чиновники.

Зокрема, ні в кого  з кременчужан не підніметься рука підтримати маршрутників, які з допомогою нашої мерії приховують свої доходи, натомість вимагають платити їм більше й ще більше.

Читайте також: Нові тарифи у дитячих шкільних та дошкільних закладах. ЦИФРИ

За ситуацією, яка існує сьогодні у Кременчуці,  в маршрутних таксі немає навіть мінімального фінансового обліку, пасажирам квитки не видаються, а податки перевізники платять за кількістю сидінь у маршрутках, але не від кількості пасажирів, які набиваються в транспортний засіб як оселедці в діжку.

За тим, що відомо сьогодні, якщо у мерії взялися за перевірку липових розрахунків з вимогою  підвищити вартість перевезень, то наступним буде винесення такого рішення на засідання міського виконавчого комітету.

У свою чергу громадяни оприлюднили на сайті міськвиконкому петицію до міського голови Віталія Малецького з вимогою не підвищувати вартість проїзду.

«…Ми обирали мера міста і депутатів, щоб вони відстоювали права та інтереси громади, яка їх обирала, тому просимо не допустити підвищення вартості проїзду», - пише автор петиції Ганна Бутова.

Читайте також: Київські колектори для Кременчукводоканалу будуть вибивати з кременчужан старі борги

Останнє – це коментарі чиновників з цієї справи, які слід чекати до понеділка й мова тут про міського голову Кременчука Віталія Малецького, який сьогодні перебуває далеко за межами міста у надплановій відпустці.

Натомість уже у понеділок репортери запитають міського голову про те,  яке подорожчання, окрім води, що вже відбулося,  проїзду, що відбудеться, слід ще очікувати кременчужанам?

 

 

 

 

Коментарі

Недопустити підвищення ціни проїзду у міських маршрутках Кременчука https://petition.kremen.gov.ua/petition/show/142

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация