Список перевіряльників із фотографіями обіцяють оприлюднити в мерії

1 357 0
Список перевіряльників із фотографіями обіцяють оприлюднити в мерії

Скандалом та викликом поліції завершилася перевірка одного з приватних підприємців, що займається роздрібною торгівлею. Чоловік говорить: група перевіряльників більше була схожа на бандформування.

Читайте також: Підприємців лякають штрафами у 69 тисяч гривень за неоформлених працівників

Відмовилися представитися й записували в наймані працівники без оформлення тих підприємців, що торгують поруч із ним. Взагалі поводилися грубо й непрофесійно. Чоловік не лише викликав копів, а й зняв відео, яке пропонував подивитися прямо у великому залі міської ради під час семінару з фіскальними службами.

У мерії Кременчука намагаються з'ясувати, хто ж приходив із перевіркою до приватного підприємця N., що змушений був викликати поліцію. Володимир Пелипенко, перший заступник міського голови, влаштовувати публічний показ відео відмовився, але взявся з'ясувати, чи були серед перевіряльників співробітники міськвиконкому.

Він також пообіцяв, що увесь склад комісії, яка уповноважена перевіряти бізнес стосовно неоформлених працівників, сфотографують і вивісять їх перелік на сайті мерії, аби кожен підприємець знав, що саме ці люди уповноважені проводити перевірки. 

Читайте також: Працедавців будуть перевіряти, чи виплачується мінімальна зарплата у 3200 гривень

Річ у тому, що, за інформацією Людмили Жорняк, керівника управління розвитку підприємництва міськвиконкому, в місті дійсно створена комісія, до складу якої входять і чиновники мерії, й представники податкової та інших служб.

Однак члени цієї комісії мають посвідчення, завжди представляються, а також, виходячи на перевірку, мають спеціальний документ - доручення, в якому вказані їхні повноваження. 

Однак, окрім цієї комісії, бізнес ще мають право перевіряти інші інстанції, зокрема, й інспекція з праці. Хто саме ходив до підприємця вишукувати нелегальних працівників, поки що з'ясувати не вдалося.

Як відомо, учора на семінарі в мерії співробітники податкової пообіцяли великі штрафи тим підприємцям, які не оформлять своїх найманих працівників або не сплачуватимуть їм зарплату в повному обсязі чи економитимуть на ЄСВ.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация