Київські колектори для Кременчукводоканалу будуть вибивати з кременчужан старі борги

1 804 2
Київські колектори для Кременчукводоканалу будуть вибивати з кременчужан старі борги

Згідно з опублікованим на "Прозорро" звітом про укладені договори, угода між вказаною колекторською фірмою та КП "Кременчукводоканал" діє в період часу з 10 січня по 30 листопада цього року.

Читайте також: Антимонопольники оштрафували КП "Кременчукводоканал" через порушення прав споживачів. ДОКУМЕНТИ

За тим, що відомо, колектори мають "вибивати" з кременчужан старі борги за спожиті послуги водоканалу, по яких спливла позовна давність (не менше 3 років).

Це означає, що представників київської фірми будуть цікавити в першу чергу ті борги, питання по яких уже не можна вирішити у судовому порядку.

За усталеною традицією колектори в разі успішної роботи, окрім винагороди за вищевказаною угодою, також можуть отримати до 30 відсотків від суми поверненого боргу.

Про жодні кількісно-якісні характеристики (кількість боржників, загальна сума боргу, кількість та найменування заходів зі стягнення боргу), які б могли пролити світло на послуги, що мають комунальному підприємству надати колектори, інформація на "Прозорро" відсутня.

Читайте також: «Кременчукводоканал» не може підвищити тарифи. Рішення НКРЕКП з цього приводу – не оприлюднено

Слід вказати, що за усталеною практикою колектори найбільше вдаються до заходів психологічного тиску через телефонні дзвінки, СМС-повідомлення, повідомлення у соцмережах та особисте спілкування.

Методи фізичного тиску не виключаються, але такі колекторами використовуються рідко й лише в тому разі, якщо об'єкт їхньої уваги не зможе створити їм серйозного спротиву, що у свою чергу може бути у вигляді синців, подряпин, тілесних ушкоджень різного ступеня.

Нагадаємо про те, що у свою чергу Кременчукводоканал винен ПАТ "Полтаваобленерго" чималу суму коштів за спожиту електроенергію, наслідком чого є постійні відключення водопостачання для кременчужан.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Шота мне подсказывает (процентов этак на 150), что в этом мероприятии главное не выбивание долгов, а распил этих самых 950 тыс. гривней. Попомните мои слова, что выбьют ноль целых и почти ноль десятых, а откатят (ну например) 500 тыс заказчику наличкой. Но это сугубо лично мое мнение ;)
Хотя об откате, конечно же, никто не узнает

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация