Нові тарифи у дитячих шкільних та дошкільних закладах. ЦИФРИ

1 152 0
Нові тарифи у дитячих шкільних та дошкільних закладах. ЦИФРИ

30 грудня 2016 року було прийнято рішення «Про визначення вартості денного раціону страв харчування вихованців і учнів у навчальних закладах комунальної власності» у Кременчуці.

Із 16 січня 2017 року вартість денного раціону гарячих страв, сніданків для учнів 1-4 класів усіх категорій, крім учнів 1-х класів, що функціонують на базі дошкільних навчальних закладів,  а також сніданків для учнів 5-11 класів становитиме  9 гр. 50 коп.

Обіди для груп подовженого дня 1-4 класів подорожчають і коштуватимуть 10,00 грн.

Вартість денного харчування у дошкільних навчальних закладах комунальної власності становитиме:  для груп раннього віку – 13,00 грн.; для груп дошкільного віку – 18,50 грн.

Батьки дошкільнят  або особи, які їх замінюють, сплачують 60% встановленої вартості харчування на день. Розмір плати для багатодітних родин зменшується на 50%.

Читайте також: Серед "списків Савченко" є мінімум 5-ро полтавців, яких хочуть отримати в «ДНР» та «ЛНР»

Харчування буде безкоштовним для:

- усіх учнів 1- 4 класів упродовж занять та дітям на подовженому дні, та дошкільнятам у разі, якщо вони відносяться до пільговиків: для  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;  

дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів;  

- дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків;  

- дітей, батьки або особи, які їх замінюють, є учасниками бойових дій або загинули в зоні проведення антитерористичної операції, забезпеченні її проведення (згідно з окремим Порядком, затвердженим рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області);  

- дітей-інвалідів, що відвідують загальноосвітній навчальний заклад, яким, згідно із Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», гарантується пільгове харчування.

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация