УВАГА ! Податкова міліція з 01 січня 2017 року знаходиться поза законом, - народний депутат

1 664 0
УВАГА ! Податкова міліція з 01 січня 2017 року знаходиться поза законом, - народний депутат

Про це повідомляє народний депутат України Тетяна Острікова.

Як стало відомо, під час голосування за Державний бюджет на 2017 рік депутати Верховної Ради помилково підтримали норму про ліквідацію податкової міліції та вилучення відповідного розділу з Податкового кодексу з 1 січня. 

 

 

Читайте також: Нерви не витримали. ПАТ «Кредмаш» оголошує про пошук робітників на зарплату у 285 доларів США

«Відповідний розділ ХVIII-2 «Податкова міліція» виключений з Податкового кодексу, який набрав чинності з 01.01.17 року», – зазначила депутатка у дописі на своїй сторінці у Facebook.

За словами нардепа, планувалося, що норма про ліквідацію податкової міліції набуде чинності разом із новим законом про створення Служби фінансових розслідувань, «імовірність прийняття якого цим складом Ради близька до нуля». Однак у законопроекті змінили номер пункту про податкову міліцію, а в перехідних положеннях, що стосуються терміну вступу в силу відповідних норм, номер змінити забули.

«Виходить, що пункт 134 про виключення з Податкового кодексу розділу XVIII-2 «Податкова міліція» вступив у силу», – додала Острікова.

«Це означає, що зараз немає правових підстав для діяльності податкової міліції, у неї немає законних прав та визначених законом повноважень. Однак і сам орган в установленому порядку, відповідно до закону, не ліквідовано, правонаступник його не визначений, кримінальні провадження, справи і документи нікому не передані, підслідність злочинів у КПК, зокрема про ухилення від сплати податків, залишилася за податковою міліцією», – зазначила нардеп.

Читайте також: Прагне інфаркту чиновників. Депутат Піддубна хоче оприлюднень виконкомівськіх «таємниць» у Facebook й не тільки

«Де-юре правовий статус податкової міліції поки – «поза законом». Де-факто вона не ліквідована, співробітники не звільнені, провадження не передані, продовжує свою діяльність», – пояснила вона.

Острікова запропонувала використовувати цей момент для розгляду і прийняття нового закону про створення фінансової поліції, нагадавши, що відповідний законопроект №4228 про фінансову поліцію вже давно підготовлений і внесений до парламенту.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко підписав закон про продовження мораторію на перевірку бізнесу до кінця 2017 року.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация