Нерви не витримали. ПАТ «Кредмаш» оголошує про пошук робітників на зарплату у 285 доларів США

2 887 0
Нерви не витримали. ПАТ «Кредмаш» оголошує про пошук робітників на зарплату у 285 доларів США

Адміністрація ПАТ «Кременчуцькі дорожні машини» оголошує про пошук робітників на підприємство  - токарів, зварників або учнів з максимальною заробітною платою щомісяця  до 8 тисяч гривень, або  285 доларів 71 цент за нинішнім курсом валют.

Такий показник удвічі більший,  ніж розмір середньої зарплати у Кременчуці.

Про це йдеться в оголошеннях підприємства, розміщених з цього тижня в міському транспорті. До сьогодні  такі оголошення по місту якщо й зустрічалися, то лише одного з міських  машинобудівних заводів, розташованих у Кохнівці,  де тим же зварникам пропонувалася заробітна плата 12 тисяч гривень, або  428 доларів США.

Загалом такий приклад  пошуку  кадрів через прилюдні оголошення для Кременчука за останні місяці – вже п’ятий. Нині людей на роботу кличуть на ПАТ «Кременчуцький сталеливарний завод»,  де існує проблема з обрубниками та електриками, й на ПАТ «Кременчуцький колісний завод».  

Також кадри шукають на Крюківському вагонобудівному заводі, який за розміром  зарплат був лідером у Кременчуці, якщо, звісно, не брати до уваги  «Полтавський ГЗК» та «Фероліт», що розташовані .у Горішніх Плавнях.

Останнє, про що слід додати, – напруга з кадрами у Кременчуці, зокрема на машинобудівних підприємствах, збережеться й надалі й причина тут – уже у Польщі повідомляють про відкриття для наших громадян  додаткових 5 мільйонів робочих місць.  А там середня зарплата дещо більша,  ніж 285 доларів США.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация