Оголошено про початок розгляду пропозицій громадськості у проекті «Озерний»

840 0
Оголошено про початок розгляду пропозицій громадськості у проекті «Озерний»

Зауваження та пропозиції стосовно даного проекту приймаються з  12 січня по 12 лютого 2017 року за адресою: площа Перемоги, 2, каб 219.    

Читайте також: 20 кілограмів доларів США під матрацом й земля в Березані. Кременчуцький нардеп Шаповалов. Декларація

Обгрунтовані пропозиції мають подаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Проект має на меті розроблення детального плану території індивідуальної садибної забудови, призначеної для забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій, у тому числі учасників АТО.

Ознайомитися  з матеріалами та пояснювальною запискою можна на офіційному сайті міської ради, на сторінці управління містобудування та архітектури, в розділі «Основні положення генерального плану міста та детальних планів територій» та в приміщенні управління містобудування та архітектури, каб. 222, в робочі дні, з 09.00 до 16.00.

Відповідальна за організацію ознайомлення з матеріалами проекту та  розгляду пропозицій - Ковальчук Вікторія Володимирівна, начальник відділу планування, забудови міста та містобудівного моніторингу управління містобудування та архітектури.

Читайте також: Земля для воїнів АТО у 977 ділянок й не тільки. ДЕ і СКІЛЬКИ

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 пропозиції мають право подавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації; юридичні особи, об`єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект, та на суміжних з нею територіях; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними даною Постановою, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

       

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация