Другий день не сплять. Кременчуцькі чиновники доказують собі, що не дарма отримують по 180 % премії

1 861 0
Другий день не сплять. Кременчуцькі чиновники доказують собі, що не дарма отримують по 180 % премії

Керівники Кременчука у кількості 9 осіб – мер Малецкий та вісім його заступників - не сплять уже другий день і пропустили Різдво.

Читайте також: З надією на Всевишнього. Міські комунальники в очікуванні снігу та великого морозу. Буде як у 1948-у?

Натомість уся їхня діяльність сьогодні пов’язана з містом і боротьбою зі снігом. Його нападало вже 25 сантиметрів.

Це кременчуцькі соціальні мережі 7січня і повідомлення «батьків міста» звідти, які спрямовані на мешканців Кременчука. Головне завдання інформаційного розголосу – довести спочатку собі, що у міськвиконкомі премії в розмірі 180 відсотків нараховують не просто так.

 

 

Читайте також: Знайдіть терміново інше взуття. 220 тонн чистої солі - вже на кременчуцьких дорогах і тротуарах

Інше -  довести людям, що наші чиновники інколи можуть працювати нормально, а якщо провалюють, то хоч не все.

Тож якщо мер Малецький уже успішно провалив сподівання кременчужан на менший розмір оплати за комунальні послуги (тепло) й не менш успішно провалив програму створення нових робочих місць у Кременчуці, то хоч у питанні очищення доріг міста від снігу щось у міськвиконкомі зробити можуть.

Тож другий день боротьби зі снігопадом у Кременчуці, на відміну від першого дня, коли все місто паралізувало в один момент і Крюків став недоступним для людей, уже проходить більш-менш успішно.

Очищенням снігу займаються вісім водіїв КАТП 1628, за пересуванням автомобілів яких можна спостерігати в Інтернеті.

З того, що можна зрозуміти, – керують цими водіями, за роботу яким велика вдячність, одразу вісім заступників мера, сам мер Малецький, керівник УЖКГ Іван Москалик та директор КАТП 1628, які роздають вказівки.

Одночасно на дороги міста виїхали автомобілі ШРБУ, а комунальне телебачення зробило репортаж про оперативну роботу комунальних служб.

 

 

Про що слід додати – в самому репортажі про вчорашні пробки на дорогах, які тяглися на кілометр, – жодного слова.

Інше, що пишуть уже наші колеги, – дороги у місті ще більш-менш почищені, благо, є чим чистити,  але з тротуарами все печально…

На завершення ж можна сказати так: сьогодні 7 грудня, Різдво й зима. А взимку, на відміну від літа, – сніг іде, хоч яким нонсенсом це не здається у міськвиконкомі. Й те, що сніг прибрали з доріг, то це звичайна робота, за яку отримують гроші, тобто заробітну плату.

Звісно, жаль водіїв, яким було не до Різдва, але попереду у них  ще Новий рік за старим стилем та Водохреще. А сьогодні – подяки мешканців за роботу та відгули.

Ну а щодо чиновників, то вони  у нас люди скромні,  працювати ще вчаться й подяк,  звісно,  не потребують.

Тим більше, що написано: «в поті чола свого заробиш хліб свій»,  а піти  в дорогий ресторан за кошти міського бюджету «батьки Кременчука»  ще встигнуть.

Тож з Різдвом вас, наші обранці, які сьогодні доводять собі та людям, що робити хоч щось і з великими труднощами, але можуть.

Й окрема від редакції подяка вже нашим рядовим комунальникам - двірникам і трактористам. Спасибі Вам за Вашу роботу, до речі, не таку вже й високооплачувану.  Бо без Вас ціна нашим чиновникам дуже мала.

Фото Руслана Проценка

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация