З надією на Всевишнього. Міські комунальники в очікуванні снігу та великого морозу. Буде як у 1948-у?

1 335 0
З надією на Всевишнього. Міські комунальники в очікуванні снігу та великого морозу. Буде як у 1948-у?

Кременчуцькі комунальні служби – в очікуванні  негоди, яку прогнозують у місті на свята: 6 та 7 січня.

Читайте також: На Різдво до Кременчука прийдуть сильні морози

Головна неприємність, яку чекають, – це випадання снігу  й обіцянки синоптиків з цього приводу – снігу нападає  точно більше 15 сантиметрів.

Це спеціальне засідання у міськвиконкомі  керівників комунальних підприємств сьогодні,  на якому обговорювали тему готовності  міста до негоди.

Остання у вигляді снігу має початися сьогодні й триватиме завтра, а  найбільш сніжним стане Різдво. До того ж температура повітря 6 січня знизиться до  20 градусів морозу.

Звідси й настанови на комунальній нараді – у всіх підприємствах встановлено чергування, а двірникам  управляючих компаній замість вихідних суботи та неділі дадуть можливість відпочити в інші дні.

Окрема тема - автомобілі на міських дорогах та маршрутні таксі, які замерзнуть. Їх у випадку повного перемерзання  обіцяють витягати з кюветів спеціальними вантажівками  й для такого у міськвиконкомі вже домовилися з військовими.

Щодо решти, то все має бути, як звичайно, незважаючи на зниження температури повітря.

Читайте також: Знайдіть терміново інше взуття. 220 тонн чистої солі - вже на кременчуцьких дорогах і тротуарах

Мороз, починаючи з  неділі, обіцяє піти на спад і  вже у вівторок, 10 січня, температура буде лише мінус чотири градуси.

Єдине, що до цього дня потрібно дожити й сьогодні краще тримати кулаки, аби міське господарство в його нинішньому стані морози до мінус двадцяти градусів пережило благополучно.

Про що слід додати – цікаво, як усе було раніше?  

У 1948 році, саме  4 січня, температура повітря була  мінус 28 градусів і тоді все минуло без проблем і без нарад тодішніх  комунальників з оголошенням підвищеної готовності. В усякому випадку,  ніяких спогадів про це в міській історії не залишилося.

 Чому без проблем у Кременчуці все переживали тоді  й чому  з надією на  Всевишнього, холод і сніг  на Різдво 2017,  переживатимемо сьогодні  - у репортера немає відповіді на це запитання.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация