Мерія Кременчука оголосила конкурс: шукають охочих видобувати біогаз на Деївці

1 174 0
Мерія Кременчука оголосила конкурс: шукають охочих видобувати біогаз на Деївці

Мерія Кременчука оприлюднила оголошення щодо пошуку охочих видобувати біогаз на Деївському сміттєзвалищі. Найбільший смітник міста готові віддати приватній фірмі на 15 років, аби лишень позбутися ганьби та не потонути у смітті.

Читайте також: Гроші Кременчука: німці пропонують мерії інвестувати 20 млн. грн. у систему виробнцтва енергії на Деївці. ДОКУМЕНТИ

Охочі можуть подавати заявки протягом місяця.

Зокрема, в оголошенні сказано:

"Мета: визначення суб'єкта господарювання, який забезпечить створення найкращих умов для будівництва (реконструкції) об’єкта комунальної власності – системи збору та утилізації біогазу на полігоні твердих побутових відходів, розташованого на Деївській горі в м. Кременчуці та для отримання соціально-екологічного та економічного ефекту від спільної діяльності партнерів з утилізації біогазу та виробництва з нього електроенергії.

Об’єкт конкурсу: комунальна власність – система збору та утилізації біогазу на полігоні твердих побутових відходів у м. Кременчуці.

Вид договору, що укладається: договір про спільну діяльність.

Строк здійснення ДПП: 15 (п’ятнадцять) років.

Ініціатор конкурсу (Державний партнер) – Кременчуцька міська рада Полтавської області (площа Перемоги, 2, м. Кременчук, Полтавська область, 39600).

Адреса, за якою приймаються повідомлення про наміри участі у конкурсі, пропозиції від учасників конкурсу, надається конкурсна документація: вул. Генерала Жадова, 12, м. Кременчук, Полтавська область, 39600.

Години прийому: понеділок – п’ятниця, з 09:00 до 15:00. Номер телефону: (05366) 3-30-13, +38067 247 11 27.

Проведення конкурсу починається з дати опублікування даного оголошення. Строк подання заявок на участь у конкурсі складає 30 календарних днів.

Пропозиції від учасників конкурсу приймаються до 15 год. 00 хв. Anchor 27 січня  2017 року.

Розпечатування конвертів із поданими пропозиціями буде проводитися о 14 год. 00 хв. 30 січня 2017 року, за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, 2, 3 поверх, малий зал № 1.

Повідомлення про отримання додаткової інформації щодо проведення конкурсу направляється учасником конкурсу до конкурсної комісії за адресою: вул. Генерала Жадова, 12, м. Кременчук.

Читайте також: Міська влада гальмує реалізацію проекту сміттєпереробного заводу на Деївці

Основні кваліфікаційні вимоги до учасника конкурсу:

Відповідність претендента ознакам приватного партнера згідно з Законом України «Про державно-приватне партнерство».

Відсутність процедури банкрутства, відсутність процедури ліквідації претендента (витяг з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, а також копія виписки з Єдиного державного реєстру).

Спеціалізація учасника повинна відповідати меті діяльності у рамках проекту (довідка із зазначенням класифікації видів діяльності підприємства).

Наявність документально підтвердженого досвіду виконання робіт щодо будівництва (реконструкції) систем збору та утилізації біогазу на полігонах твердих побутових відходів (документи, що свідчать про аналогічний досвід будівництва (реконструкції) та введення в експлуатацію схожих об’єктів).

Внесення приватним партнером інвестицій в об’єкт партнерства із джерел, не заборонених законодавством".

Як відомо, ще за мерства Миколи Глухова німецькі інвестори запропонували Кременчуку санацію звалища на надзвичайно вигідних умовах: вони вкладають кошти європейських партнерів за "Кіотським протоколом", проводять ізоляційні роботи, аби убезпечити довкілля від розтікання зі звалища забруднених рідких відходів, що десятиліттями труять грунтові води й перетворили воду в колодязях приватних будинків, розташованих поруч, на непридатну для пиття, далі  будують установку з відбирання біогазу й перетворення її на електроенергію. Цю електроенергію продають державі за вигідними "зеленими" тарифами.

Заробляє інвестор і місто через створення спільного підприємства. Озвучувалися навіть плани опалювати Крюків парою, що буде побічним продуктом виробництва електроенергії.

Цю ідею палко підтримав тодішній віце-мер з "комуналки" Микола Порицький.

Однак після виборів і зміни керівництва міста проект фактично загубили.

Німці встигли провести деякі роботи, але згодом їм почали ставити такі умови (подейкують, що пропонували "поділитися" майбутніми прибутками відразу через "відкати"), що вони розвернулися й поїхали додому.

Чи зміниться щось цього разу? Чи встоїть нинішній мер від спокуси "роздягнути й роззути" потенційного інвестора? Побачимо.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация