«Кредмаш» відпочиває, - представники Туреччини тягнуть на Полтавщину своє дорожнє обладнання

2 096 0
«Кредмаш» відпочиває, - представники Туреччини тягнуть на Полтавщину своє дорожнє обладнання

Представники турецької компанії «ONUR Емре Караахметоглу», які перемогли на тендері щодо проведення на території Полтавщини ремонту трьох ділянок доріг, поставлять для такого свої асфальтозмішувальні установки. А для цього вони тягтимуть їх аж із Туреччини.

Читайте також: Дорогу до Кременчука з Полтави ремонтує тесть олігарха-"гаманця" Путіна

Відповідне повідомлення оприлюднив у соціальних мережах губернатор Полтавщини Валерій Головко.

 

 

За його словами, турецька компанія почне ремонт шляхів в області з березня, а сьогодні мова про доправлення на Полтавщину двох асфальтозмішувальних установок, одну з яких поставлять у Полтаві, іншу – в Хоролі.

Про що Валерій Головко не сказав – так це про те, що такі ж заводи виробляються у Кременчуці й тягти багатотонні конструкції світ за очі й за багато кілометрів навряд чи  є доцільним.

Читайте також: Гроші Кременчука: в Крюкові на західній дамбі "закатають" в асфальт 10,7 млн. гривень

Інше з оприлюдненого  губернатором – це натяк керівнику місцевого кар’єру «Кварц» Геннадію Федотову. Й мова тут про постачання матеріалів для ремонту дороги, а такими є щебінь і бітум, та проведення лабораторних досліджень з метою обрати найкращі.

Останнє ж означає лише одне – не виключено, що кременчуцького щебеню, як і бітуму, на цьому будівництві доріг не буде, й тому, що виробляється у Кременчуці, знайдуть заміну.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация