«Кременчукводоканал» не може підвищити тарифи. Рішення НКРЕКП з цього приводу – не оприлюднено

1 239 0
«Кременчукводоканал» не може підвищити тарифи. Рішення НКРЕКП з цього приводу – не оприлюднено

Директор КП «Кременчукводоканал» Віктор Солодяшкін та міський голова Кременчука Віталій Малецький не зможуть підвищити кременчужанам вартість питної води та водовідведення  на 48 відсотків з лютого наступного року.

Причина – сам проект рішення про подорожчання у Кременчуці вартості питної води та водовідведення Нацкомісія з державного регулювання комунальних послуг (НКРЕКП) не оприлюднювала, як і саме рішення, яке було прийнято на засіданні 22 грудня.

Був оприлюднений лише пункт з порядку денного комісії, що далеко не є самим документом.

На сайті Національної комісії відповідної постанови про подорожчання у Кременчуці вартості питної води та водовідведення на 48 відсотків, у чому кременчужан запевняє адміністрація КП «Кременчукводоканал», - немає.

На самому сайті «Кременчукводоканалу»  сама постанова про подорожчання питної води, про яку йде мова, – не наводиться.

За тим, що є сьогодні в законодавстві, – у такому випадку, якщо постанову не оприлюднено, хоча й прийнято, – нові ціни на питну воду, вартість якої для кременчужан підвищується, – не впроваджуються.

Відповідно всі наміри з цього приводу щодо додаткового погіршення життя мешканців Кременчука, які у нас втілює міська влада, такими намірами залишаться й будуть протизаконними.

За тим, що, однак, уже було у нашому місті, – бажаючих оскаржити це рішення КП «Кременчукводоканал» про подорожчання питної води та водовідведення у місті є дуже багато.

У свою чергу, редакція закликає адміністрацію комунального підприємства прибрати стару таблицю зі структурою тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення, яка змінена вже вісім разів, та виставити на огляд ту,  що нібито затверджено для КП «Кременчукводоканал».

Можливо, на підставі неоприлюдненої постанови НКРЕКП щодо Кременчука, яку ніхто не бачив, це колись у керівників «Кременчукводоканалу» й вийде.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация