Є Новорічний "подарунок" жителям від мера Малецького. Випросив у НКРЕКП подорожчання води на 38%

1 700 0
Є Новорічний "подарунок" жителям від мера Малецького. Випросив у НКРЕКП подорожчання води на 38%

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, пішла назустріч міському голові Кременчука Віталію Малецькому та директору «Кременчукводоканалу» Солодяшкіну й підвищила для мешканців міста вартість водопостачання та водовідведення.

Саме подорожчання вручене мешканцям міста нашим градоначальником через Київ – Новорічне й святкове - та складає 38 відсотків.

Про такий успіх і любов до мешканців міста Віталій Малецький повідомив особисто депутатів міськради під час сесійного засідання, яке триває сьогодні.

«Півгодини тому НКРЕКП підвищила вартість тарифів для КП «Кременчукводоканал». Саме підвищення відбулося через подорожчання електроенергії, необхідність збільшення зарплати та втрати води у мережах», - зазначив міський голова.

Слід сказати – саме подорожчання для людей очікуване. Міський голова вже його анонсував раніше й про нього говорив. Чому кременчужани мають оплачувати втрату води у мережах – ніхто не пояснював.

Про що слід додати – сьогодні в Нацкомісії з державного регулювання комунальних послуг, справді, відбувається продовження засідання, яке почато ще 20 грудня. За тим, що можна вичитати з порядку денного засідання, – теми Кременчука й нових тарифів кременчужанам у ньому не було й, вочевидь, внесена вона додатково.

Цікавий ще й аргумент мера про подорожчання електроенергії причому саме у Кременчуці. На цьому ж сайті Нацкомісії можна з цього прочитати, що серед усього «…Комісія затвердила зниження оптово-ринкової ціни електричної енергії: з 1 січня – на 10%, з 1 квітня - на 5,8%.

Чому кременчужан за таке зниження вартості електроенергії карають подорожчанням вартості води – у репортера тут немає відповіді.

Єдине, що є, – це теплі  слова вдячності від себе й, думаю, від читачів теж.

І слова такі – дякуємо Вам, міський голова Кременчука Віталій Олексійовичу Малецький, за підвищені для нас ціни на водопостачання та водовідведення. Тим самим ви зняли у більшості кременчужан їхній головний біль.

Бо у людей було стільки вільних коштів, особливо після сплати найдорожчого тепла   в   Україні,  що ніхто у нашому місті не знав, куди подіти, те, що залишилося у кишенях.

Натомість тепер ми це знаємо – цими коштами, що залишилися, ми будемо оплачувати ваші нові ціни на водопостачання. Дякуємо Вам за справді вашу людську турботу щодо спустошення наших гаманців.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация