"Лікування" високих рахунків від "Кременчукгазу" судовими процесами дають результати

1 271 0
"Лікування" високих рахунків від "Кременчукгазу" судовими процесами дають результати

Сьогодні в Автозаводському райсуді Кременчука продовжилися слухання за позовами городян до «Кременчукгазу» про незаконність нарахування подвійної оплати за газ, а також установки загальнобудинкового лічильника замість індивідуального.

Читайте також: "Лікування" високих рахунків від "Кременчукгазу" судовими процесами дають результати

«20 грудня 2016 року Автозаводський районний суд Кременчука. Розглядається позов кременчужанина Митрофанова до ВАТ «Кременчукгаз» про зобов'язання нарахування обсягу природного газу в обсязі, визначеному Постановою КМУ від 23.03.2016 року (тобто зробити перерахунок норми з оплати за газ з 9,8 м куб. на 4, 4 м куб.).

Важлива обставина, шановні кременчужани!

Після першого засідання, яке відбулося 15 листопада 2016 року, «Кременчукгаз» уже за листопад 2016 нарахував до сплати за газ за нормою 4,4 куб. м (хоча загальнобудинковий лічильник представники ВАТ "Кременчукгаз" встановили з трьох спроб).

Далі буде...» - пише у Fb депутат Кременчуцької міськради Оксана Піддубна.

Читайте також: За листопад. Кременчужани через байдужість виконкому заплатять за тепло аж по 35,19 гривні за метр

Такий же трюк газівники виконали з мешканцями будинку по проспекту Свободи, 81, які також судяться з «Кременчукгазом». З листопада їм також повернули норму 4,4 куб. м газу на людину.

Чому «Кременчукгаз» змінив свою позицію в нарахуванні норми газу, зараз з'ясовує суд.

Нагадаємо, кременчужани залишилися один на один з так званою газовою проблемою, яка виникла з початком установки загальнобудинкових лічильників підприємством «Кременчукгаз» замість обіцяних індивідуальних.

Нагадаємо, перший пішов: кременчужани почали судитися з «Кременчукгазом».

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация