Кременчуцькі пенсіонери отримали «Приватівський удар». Мер міста і губернатор Полтавщини не реагують

2 618 0
Кременчуцькі пенсіонери отримали «Приватівський удар». Мер міста і  губернатор Полтавщини не реагують

Кременчуцькі пенсіонери, які отримують пенсію на картки «Приватбанку», опинилися під ударом. Причина проста – пенсію їм перераховують, але зняти її вони не можуть, бо у банкоматах «Привату» закінчилися кошти.

Читайте також: Через націоналізацію Приватбанк на одну добу й більше призупиняє корпоративні платежі

Причому кошти закінчилися сьогодні одразу у всіх банкоматах цього банку, хоча сьогодні звичайний день пенсійних виплат з усіма нарахуваннями.

Аби пересвідчитися в такому – достатньо пройти вулицями міста і самому побачити оголошення на панелях  зеленого ящика, який має видавати людям гроші. Однак замість очікувань усіх зустрічає напис: «Вибачте, але в цьому банкоматі закінчилися кошти». Розумна машина пропонує відвідати такий же банкомат за квартал, але й там – таке ж оголошення.

За тим, що відомо, - банківська паніка у нашому місті почалася вчора і вже увечері люди писали в соціальних мережах,  що їм вдалося зняти готівкою кому по вісім тисяч гривень, а кому по десять. Однак це вдалося небагатьом.

Читайте також: Приватбанк переходить у власність держави. ОФІЦІЙНО

Сьогодні – новий день і для багатьох кременчуцьких пенсіонерів, які отримують кошти через «Приватбанк», він не дуже приємний. Гроші людям похилого віку нарахували, але зняти їх для особистих потреб вони не можуть.

За тим, що є нині у Кременчуці, – таких пенсіонерів, які у нас обслуговуються «Приватбанком», найбільше й кількість їх досягає 30 тисяч осіб. (Наступними за ними в кількості – ті, хто отримує пенсію на пошті й через Ощадбанк).

Тож що робити цим людям, а банківська паніка зі зняттям коштів не завершиться й за тиждень – невідомо.

Відповідно, існуванням таких кременчужан та забезпеченням пенсій мав би перейнятися міський голова Кременчука Малецький, а на теренах Полтавщини – особисто губернатор Головко, які мали б подумати про альтернативний шлях отримання пенсій, ніж через порожні банкомати. Однак нині цього немає й ніяка ініціатива з цього питання не оприлюднюється.

Читайте також: Черг немає. Банкомати, термінали, картки «Привату» працюють. «Приватбанк» і націоналізація у Кременчуці

Скільки триватиме сама банківська криза – громадянам не оголошують, але від мовчання наших чиновників краще нікому не стає.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация