Депутат міськради Піддубна готується до сесії міської ради й битви з мером Малецьким. Фото

2 313 0
Депутат міськради Піддубна готується до сесії міської ради й битви з мером Малецьким. Фото

Депутат Кременчуцької міської ради Оксана Піддубна оприлюднила сьогодні у соціальних мережах власні фото з фізичної підготовки, яку вона проводить традиційно, але цього разу – все збіглося з черговою сесією міськради, яка відбудеться у четвер.

Тож на фото депутат міськради весело піднімає залізо й накачує мускули на руках.

Аби користувачі Інтернету не ставили зайвих питань, депутат міськради Піддубна також оприлюднила гасло своїх тренувань.

Вони у неї – від відомого боксера Майкла Тайсона і його слова тут: «коли мені важко, я нагадую собі – якщо здамся, то краще не буде».

Про що слід додати – так це спрямованість самих фото й слів боксера. Вочевидь, і тут немає таємниці, саме фото адресоване, окрім усіх користувачів мережі, ще й куму пані Оксани – міському голови Кременчука Віталію Малецькому, який ніколи не може спокійно відреагувати на виступи своєї куми в сесійній залі міськради.

Єдине, що слід додати, – здається, Оксана Піддубна не просто так згадала слова американського боксера з приводу своїх тренувань.

Вочевидь, на черговому сесійному засіданні вона також має намір продемонструвати дещо з боксерських прийомів саме на міському голові Кременчука, якщо той її діставатиме за кумівською звичкою.

А от який саме прийом депутат Піддубна застосує проти Віталія Малецького – відкусить йому вухо чи заліпить великий синець під око – на це запитання поки що немає відповіді.

Однак, здається, що після таких тренувань будь-який з цих варіантів є дуже реальним.   

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация