Черг немає. Банкомати, термінали, картки «Привату» працюють. «Приватбанк» і націоналізація у Кременчуці

1 495 0
Черг немає. Банкомати, термінали, картки «Привату» працюють. «Приватбанк» і націоналізація у Кременчуці

Кременчуцькі відділення «Приватбанку» працюють у звичайному режимі й оголошений процес націоналізації цієї найбільшої банківської установи ніяк не позначається на житті громадян і на житті самих працівників.

Це власні спостереження за тим, що відбувається у нашому місті з філіями банківської установи й висновок звідси – ніяких загроз самим громадянам немає.

Читайте також: Приватбанк переходить у власність держави. ОФІЦІЙНО

У місцевих закладах торгівлі, як і раніше, можна розраховуватися індивідуальними банківськими картками «Привату». Працюють усі банкомати й термінали «Приватбанку» й черг біля них не спостерігається.

Вже у самих відділеннях, як і раніше, міняють банківські картки на нові  та записують на отримання коштів в іноземній валюті. Таке потрібно, якщо саме відділення невелике.

На місці й персонал відділень зі своїми традиційними айпадами, за винятком тих працівників, які перебувають на лікарняному.

Читайте також: Приватбанк націоналізують: Коломойський та влада домовляються про деталі

Єдина проблема – сьогодні не працює сама каса у відділеннях, у яких традиційно проводять платежі між підприємствами. Інше, про що попереджають, – сьогодні не працюють корпоративні картки «Привату», але робота банківських кредитних карток, які є на руках у громадян, – не переривається.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация